Yıldızevler Kombi Servisi

Yıldızevler Kombi Servisi olarak kombi bakımı, kombi tamiri, kombi servisi, petek temizleme, kombi kart tamiri ve kombi montajına aynı gün servis hizmeti sunuyoruz. Yıldızevler Kombi Servisi olarak Yıldızevler semtinin tamamına kombi servisi hizmetimiz vardır.

Yıldızevler Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kartı tamiri, petek temizleme ve kombi montajı işlemlerine aynı gün çözüm sunuyoruz.

Yıldızevler Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kartı tamiri, petek temizleme ve kombi montajı işlemlerine aynı gün çözüm sunuyoruz.

Yıldızevler Uzman Kombi Servisi Ankara olarak hizmet alanımızdaki tüm marka ve modelde kombi sorunu yaşayan müşterilerimiz bize ulaşarak her konuda yardım ve servis talebinde bulunabilirler. Özellikle müşterilerimizin gözünden kaçan ve kendilerinin çözebileceği basit kombi sorunları uzman personelimizin yönlendirmesi ile ücret ödemeden kendinizde çözebilirsiniz. Amacımız müşteri merkezli hizmet anlayışıyla, sizlere %100 memnuniyeti sunmaktır. Yıldızevler Uzman Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin beklediği hizmeti sunabilmek için kaliteli hizmet anlayışımızdan asla taviz vermiyoruz.

Yıldızevler Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kartı tamiri, petek temizleme ve kombi montajı işlemlerine aynı gün çözüm sunuyoruz.

Yıldızevler merkez tüm mahallelerine kombi servisi hizmetimiz bulunmaktadır. Tüm marka ve model kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kart tamiri, kombi montajı, petek/radyatör temizliği ve montajı uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Yıldızevler Kombi Servisi

 • Orijinal Yedek Parça,
 • 1 Yıl Parça Garantisi,
 • 1 Yıl Servis ve İşçilik Garantisi,
 • MYK Belgeli Uzman Personel,
 • Aynı Gün Arıza Çözümü,
 • Aynı Gün İçerisinde Servis,
 • Kombi Bakımı
 • Kombi Tamiri
 • Kombi Kartı Tamiri
 • Petek/Radyatör/Tesisat Temizleme
 • Makine Mühendisi Uzman Personel
 • Yıldızevler Full Kombi Servisi,

Yıldızevler kombi servisi Ankara, servisimizde, her marka ve model kombi arızalarına aynı gün içinde servis hizmeti sunmaktayız. Bize, her türlü soru ve görüşleriniz için 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yıldızevler Uzman Full Kombi Servisi ile tüm sorunlara tek merkezden aynı gün kalıcı, kaliteli ve garantili gözüm. Kombi tamir işlemlerinde değişimi yapılan tüm kombi yedek parçaları 1 yıl garantilidir.

Yıldızevler Kombi Bakımı

Yıldızevler bölgesinde ikamet eden müşterilerimize, kombi bakımı ile kombi bakımını tamda yapılması gerektiği gibi, hiç bir detayı atlamadan titizlikle yapıyoruz. Böylece siz değerli müşterilerimizde kombi bakımı için  ödemiş olduğu kombi bakım fiyatının karşılığını almış oluyor. Kombi bakımı, yetkili ve MYK belgeli personelimiz tarafından profesyonel olarak yapılır.

 

Kombi Bakımda Yapılan İşlemler:

 • Kombinin su sızdırmazlığı kontrol edilir.
 • Kombiye ait olan brülör ve yanma kontrolü yapılır.
 • Birinci ısı eşanjör kontrolü yapılır.
 • Kombinin elektronik aksamı kontrol edilir.
 • Kalorifer su hattında bulunan pislik tutucu temizlenir.
 • Filtre temizliği yerine getirilir.
 • Su basınç ayarlarının kontrolü yapılır.
 • Fan kontrolü yapılır,
 • Kombinin tamamı kirlilik yönünden kontrol edilir.
 • Kombi çalıştırılarak test edilir ve teslim edilir.

Yıldızevler Kombi Tamir Servisi

Yıldızevler kombi tamir servisi, Yıldızevler Uzman Kombi Servisimizde, arızalanan kombi için uygun fiyat ile garantili çözümler üretilir ve Kombinin yapmış olduğu arızaya uygun olarak adımlar atılır ve gereksiz parça değişimi asla yapılmaz. Kombilerdeki arızalar yerinde giderilebilecek durumdaysa eğer; parçalar değiştirilince yada sadece temizlenmesi ile düzelebilecek durumlardaysa, kolaylıkla çözüme gidilir. Yıldızevler kombi tamir servisimizden; herhangi bir sebepten arızalanmış olan kombide çalışmama, ses çıkarma veya su sızdırma vs. gibi durumlarda 1 yıl işçilik ve parça garantili servis hizmeti alabilirsiniz. Firmamız Yıldızevler Uzman Kombi Servisim, elemanları MYK belgeli, profesyoneldir. Kombi tamiri esnasından değişen tüm yedek kombi parçaları orijinal ve her zaman üst düzey kalitededir ve yeni bir kombi almaktansa, sizleri büyük masraftan kurtararak kaliteli düzenleme fırsatları sunmaktadır. Kombi tamiri esnasında orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Kombi tamir işlemlerine 1 yıl parça ve servis garantisi vermekteyiz. Kombi arızası kolay çözümlenebilecek bir kombi tamiri ise, çoğunlukla ekonomik ve uygun fiyatlı çözüm sunmaktayız.

Yıldızevler Petek Temizleme

Yıldızevler petek temizleme, petek temizliği petek temizleme makinesi ve petek temizleme kimyasalı ile uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Petek temizliğini sadece banyoda bulunan havlupan veya radyatör sökülerek petek temizleme cihazının buraya bağlanması ile yapılır. Başka bir petek sökme işlemi yapılmaz, petek temizleme işlemi sadece banyodaki tesisat bağlantısından gerçekleşeceğinden banyo dışında evinizde başka hiçbir yer kirlenmeyecektir. Petek temizleme süresi evinizde bulunan petek sayısına ve peteklerin kirlilik durumuna göre değişmektedir. Profesyonel bir petek temizliği 2 ile 3 saat arasında sürmektedir.

Petek Temizliğinin Faydaları

Petek temizliği yakıt tasarrufunun yanı sıra tesisatın ömrünü uzar ve her yıl pahalı onarım masraflarından kurtulmanıza fayda sağlar. Petek temizliği ile ortalama %30 daha fazla ısınırsınız. Kombiden daha iyi verim alabilmek için peteklerin ortama 3 yılda bir temizlenmesi gerekir.

Yıldızevler Kombi Kart Tamiri

Yıldızevler kombi kartı tamiri aynı gün çözüm anlayışı ile kombi kart arızalarına hızlı tamir imkânı sunuyoruz. Kombi kartı tamirinde uygun ve ekonomik fiyatlı tamir hizmeti sunuyoruz. Tüm kombi kartı tamir işlemlerimiz 1 yıl garantilidir.

Yıldızevler Kombi Servisi Yıldızevler kombi bakımı Yıldızevler baymak kombi servisi Yıldızevler buderus kombi servisi Yıldızevler alarko kombi servisi Yıldızevler vaillant kombi servisi Yıldızevler bosch kombi servisi Yıldızevler demirdöküm kombi servisi Yıldızevler airfel kombi servisi Yıldızevler ariston kombi servisi Yıldızevler viesmann kombi Yıldızevler ferroli kombi servisi Yıldızevler Uzman Kombi Servisi Yıldızevler beko kombi servisi Yıldızevler eca kombi servisi Yıldızevler immergas kombi servisi Yıldızevler arçelik kombi servisi Yıldızevler beretta kombi servisi Yıldızevler süsler, Yıldızevler protherm kombi servisi Bahçeli evler kombi servisi Yıldızevler altus kombi servisi Yıldızevler auer kombi servisi

Yıldızevler kombi servisi Ankara, Yıldızevler kombi tamir servisi, Yıldızevler kombi tamiri, Yıldızevler kombi tamircisi, Yıldızevler kombi bakımı, Yıldızevler kombi petek temizleme, Yıldızevler kombi radyatör temizliği, Yıldızevler kombi tesisat temizleme, Yıldızevler yetkili kombi servisi, Yıldızevler kombi tamiri Yıldızevler kombi arıza bakım onarım, Yıldızevler kombi montajı

Yıldızevler Vaillant Kombi Servisi, Yıldızevler Buderus Kombi Servisi, Yıldızevler Alarko Kombi Servisi, Yıldızevler baymak kombi servisi, Yıldızevler airfel kombi servisi, Yıldızevler altus kombi servisi, Yıldızevler arçelik kombi servisi, Yıldızevler Ariston Kombi Servisi, Yıldızevler auer kombi servisi, Yıldızevler beko kombi servisi, Yıldızevler beretta kombi servisi, Yıldızevler bosch kombi servisi, Yıldızevler Demirdöküm kombi Servisi, Yıldızevler eca kombi servisi, Yıldızevler Ferroli Kombi Servisi, Yıldızevler immergas kombi servisi, Yıldızevler kombi arıza bakım onarım, Yıldızevler Kombi Bakımı, Yıldızevler kombi montaj, Yıldızevler Kombi Servisi, Yıldızevler kombi tamiri, Yıldızevler Protherm Kombi Servisi, Yıldızevler Süsler Kombi Servisi, Yıldızevler viesmann kombi servisi

Yıldızevler Kombi Servisi ile kombi tamiri, kombi bakımı, kombi montajı, petek temizleme, kart tamiri gibi sorunlara Yıldızevler geneli garantili çözüm sunuyoruz.

Yıldızevler kombi servisi Ankara, servisimizde kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kart tamiri, petek temizleme, Kombi servisimizde tüm hizmetlerimiz kaliteli ve garantilidir. Yıldızevler kombi servisi, Yıldızevler kombi bakımı, Yıldızevler kombi tamiri, Yıldızevler kombi ustası, Yıldızevler kombi tamircisi, Yıldızevler kombi montajı, Yıldızevler petek temizleme, Yıldızevler petek temizliği, Yıldızevler kombi bakımı, projeli kombi montajı, garantili hizmet sunan kombi servis firmaları. Yıldızevler kombi kart tamiri, kombi ana kart tamir ücretleri, Yıldızevler kombi kart tamiri uygun fiyat ile yapılmaktadır.

Yıldızevler Baymak Kombi Servisi, Yıldızevler Vaillant Kombi Servisi, Yıldızevler Viessmann Kombi Servisi, Yıldızevler Buderus Kombi Servisi, Yıldızevler Demirdöküm Kombi Servisi, Yıldızevler Ferroli Kombi Servisi, Yıldızevler Alarko Kombi Servisi, Yıldızevler Airfel Kombi Servisi, Yıldızevler As Royal Kombi Servisi, Yıldızevler Beko Kombi Servisi, Yıldızevler Bosch Kombi Servisi, Yıldızevler ECA Kombi Servisi, Yıldızevler Protherm Kombi Servisi, Yıldızevler Auer Kombi Servisi, Yıldızevler Termoteknik Kombi Servisi, Yıldızevler Daikin Kombi Servisi, Yıldızevler Ariston Kombi Servisi

Yıldızevler Kombi Servisi, Kalite ve Güvenin Adresi…

Call Now ButtonHEMEN ARA