Ankara Kart Tamiri

Kart Tamiri

Elektronik cihazların her birinde cihazın yönetildiği ve cihazın beyni, kalbi olarak anılan bir parça vardır. Bu kısımlar, parçalar, cihazların düzgün işlemesini ve bütün işlemlerinin sorunsuz devam etmesini sağlamaktadır. Kış aylarının en önemli kısmı ısınabilme ihtiyacıdır. Kombiler, kış aylarında ısınmamızı sağlayan sistemi yönetmektedir ve bu kombiyi de bir kart yönetmektedir. Bu kartlar elektroniktir ve birçok farklı sebeple bozulabilmektedir. Her cihaz ve parça için önem taşıyan kartlar bozulduğu zaman yapılması gereken tek şey tamirattır. Kart tamiri dışında kartın düzelme gibi ihtimali yok denilecek kadar zor bir ihtimaldir. Kombilerin çalışmasını sağlayan parçaların komut aldığı ve komut beklediği bölüm olan kart, bozulma durumunda alınacak olan ve kart üzerine uygulanacak olan profesyonel uygulamalar ve tamir ile eski performansını kazanabilmektedir. Kart tamiri yapılabilmesi için öncelikle problemin ne olduğu e gerçekten karta bağlı olup olmadığına bakılır.

 Kombilerin bütün mekanik sistemi, elektronik olan bu karta bağlıdır. Kombinin görevlerinden olan ateşlenme, devir daim, gaz akışının dengelenmesi ve diğer güvenlik mekanizmalarının kontrolü vs. gibi bütün işlemler bu kart tarafından kontrol edilmekte ve yaptırılmaktadır. Bu kart kısmı, kombi üzerindeki düğmelerin ve ayar kategorisinin bağlı olduğu kısımdır. Yani kısacası kartın bozulması demek diğer bütün parçaların da etkilenmesi demektir. Bu gibi problemlerin fark edilmesi ve çözülmesi de ancak profesyonel olan kişiler tarafından fark edilebilir. Kombi kart tamiri sırasında bakımlar da tamamlanır ve kombiler ilk günkü kadar işlevsel kullanılır.

 Kartlar, ani elektrik kesilmelerinden, tozlardan ve de deforme parçalardan çok kolay etkilenmektedirler. Bu nedenle de bakımlar sırasında tozlara da müdahale etmek arızanın önüne geçme konusunda avantajlar sağlamaktadır. Firmamız Uzman Komi Servisim, elektronik kartlara çözümler üretebilmek ve çalışmalarının düzgün olmasını sağlamak adına hassas ölçümlü cihazlar kullanmaktadırlar. Firmamız her zaman kalıcı çözümler üretir ve kombilerin eski performanslarına ulaşabilmesini sağlamak amacıyla hizmetler vermekte ve her hizmeti de garantili olarak yapmaktadır. Firmamız Uzman Kombi Servisim ile görüşmeler sağlayabilir ve kombi hakkında ve kart tamiri hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

24/7 Uzman Kombi Servisi 0530 435 1343

Soru ve görüşleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA