Çankaya Kombi Servisi

 

Çankaya Kombi Servisi Ankara, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi servisi, petek temizleme, kombi kart tamiri, kombi montajı için aynı gün servis hizmeti sunuyoruz. Uzman Kombi Servisi olarak, Çankaya tüm bölgelerine kombi servisi hizmetimiz vardır.

Çankaya Kombi Servisi, Uzman kombi servisi olarak kullandığımız tüm yedek parçalar orijinal ve 1 yıl garantilidir.

Çankaya Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kartı tamiri, petek temizleme ve kombi montajı işlemlerine aynı gün çözüm sunuyoruz.

Çankaya Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kartı tamiri, petek temizleme ve kombi montajı işlemlerine aynı gün çözüm sunuyoruz.

 

Çankaya Uzman Kombi Servisi Ankara olarak hizmet alanımızdaki tüm marka ve modelde kombi sorunu yaşayan müşterilerimiz bize ulaşarak her konuda yardım ve servis talebinde bulunabilirler. Özellikle müşterilerimizin gözünden kaçan ve kendilerinin çözebileceği basit kombi sorunları uzman personelimizin yönlendirmesi ile ücret ödemeden kendinizde çözebilirsiniz. Amacımız müşteri merkezli hizmet anlayışıyla, sizlere %100 memnuniyeti sunmaktır. Çankaya Uzman Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin beklediği hizmeti sunabilmek için kaliteli hizmet anlayışımızdan asla taviz vermiyoruz.

Çankaya Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kartı tamiri, petek temizleme ve kombi montajı işlemlerine aynı gün çözüm sunuyoruz.

Çankaya merkez tüm mahallelerine kombi servisi hizmetimiz bulunmaktadır. Tüm marka ve model kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kart tamiri, kombi montajı, petek/radyatör temizliği ve montajı uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Çankaya Kombi Servisi

 • Orijinal Yedek Parça,
 • 1 Yıl Parça Garantisi,
 • 1 Yıl Servis ve İşçilik Garantisi,
 • MYK Belgeli Uzman Personel,
 • Aynı Gün Arıza Çözümü,
 • Aynı Gün İçerisinde Servis,
 • Kombi Bakımı
 • Kombi Tamiri
 • Kombi Kartı Tamiri
 • Petek/Radyatör/Tesisat Temizleme
 • Makine Mühendisi Uzman Personel
 • Çankaya Full Kombi Servisi,

Çankaya kombi servisi Ankara, servisimizde, her marka ve model kombi arızalarına aynı gün içinde servis hizmeti sunmaktayız. Bize, her türlü soru ve görüşleriniz için 7/24 ulaşabilirsiniz.

Çankaya Uzman Full Kombi Servisi ile tüm sorunlara tek merkezden aynı gün kalıcı, kaliteli ve garantili gözüm. Kombi tamir işlemlerinde değişimi yapılan tüm kombi yedek parçaları 1 yıl garantilidir.

Çankaya Kombi Bakımı

Çankaya bölgesinde ikamet eden müşterilerimize, kombi bakımı ile kombi bakımını tamda yapılması gerektiği gibi, hiç bir detayı atlamadan titizlikle yapıyoruz. Böylece siz değerli müşterilerimizde kombi bakımı için  ödemiş olduğu kombi bakım fiyatının karşılığını almış oluyor. Kombi bakımı, yetkili ve MYK belgeli personelimiz tarafından profesyonel olarak yapılır.

 

Kombi Bakımda Yapılan İşlemler:

 • Kombinin su sızdırmazlığı kontrol edilir.
 • Kombiye ait olan brülör ve yanma kontrolü yapılır.
 • Birinci ısı eşanjör kontrolü yapılır.
 • Kombinin elektronik aksamı kontrol edilir.
 • Kalorifer su hattında bulunan pislik tutucu temizlenir.
 • Filtre temizliği yerine getirilir.
 • Su basınç ayarlarının kontrolü yapılır.
 • Fan kontrolü yapılır,
 • Kombinin tamamı kirlilik yönünden kontrol edilir.
 • Kombi çalıştırılarak test edilir ve teslim edilir.

Çankaya Kombi Tamir Servisi

Çankaya kombi tamir servisi, Çankaya Uzman Kombi Servisimizde, arızalanan kombi için uygun fiyat ile garantili çözümler üretilir ve Kombinin yapmış olduğu arızaya uygun olarak adımlar atılır ve gereksiz parça değişimi asla yapılmaz. Kombilerdeki arızalar yerinde giderilebilecek durumdaysa eğer; parçalar değiştirilince yada sadece temizlenmesi ile düzelebilecek durumlardaysa, kolaylıkla çözüme gidilir. Çankaya kombi tamir servisimizden; herhangi bir sebepten arızalanmış olan kombide çalışmama, ses çıkarma veya su sızdırma vs. gibi durumlarda 1 yıl işçilik ve parça garantili servis hizmeti alabilirsiniz. Firmamız Çankaya Uzman Kombi Servisim, elemanları MYK belgeli, profesyoneldir. Kombi tamiri esnasından değişen tüm yedek kombi parçaları orijinal ve her zaman üst düzey kalitededir ve yeni bir kombi almaktansa, sizleri büyük masraftan kurtararak kaliteli düzenleme fırsatları sunmaktadır. Kombi tamiri esnasında orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Kombi tamir işlemlerine 1 yıl parça ve servis garantisi vermekteyiz. Kombi arızası kolay çözümlenebilecek bir kombi tamiri ise, çoğunlukla ekonomik ve uygun fiyatlı çözüm sunmaktayız.

Çankaya Petek Temizleme

Çankaya petek temizleme, petek temizliği petek temizleme makinesi ve petek temizleme kimyasalı ile uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Petek temizliğini sadece banyoda bulunan havlupan veya radyatör sökülerek petek temizleme cihazının buraya bağlanması ile yapılır. Başka bir petek sökme işlemi yapılmaz, petek temizleme işlemi sadece banyodaki tesisat bağlantısından gerçekleşeceğinden banyo dışında evinizde başka hiçbir yer kirlenmeyecektir. Petek temizleme süresi evinizde bulunan petek sayısına ve peteklerin kirlilik durumuna göre değişmektedir. Profesyonel bir petek temizliği 2 ile 3 saat arasında sürmektedir.

Petek Temizliğinin Faydaları

Petek temizliği yakıt tasarrufunun yanı sıra tesisatın ömrünü uzar ve her yıl pahalı onarım masraflarından kurtulmanıza fayda sağlar. Petek temizliği ile ortalama %30 daha fazla ısınırsınız. Kombiden daha iyi verim alabilmek için peteklerin ortama 3 yılda bir temizlenmesi gerekir.

Çankaya Kombi Kart Tamiri

Çankaya kombi kartı tamiri aynı gün çözüm anlayışı ile kombi kart arızalarına hızlı tamir imkânı sunuyoruz. Kombi kartı tamirinde uygun ve ekonomik fiyatlı tamir hizmeti sunuyoruz. Tüm kombi kartı tamir işlemlerimiz 1 yıl garantilidir.

Çankaya Kombi Servisi Çankaya kombi bakımı Çankaya baymak kombi servisi Çankaya buderus kombi servisi Çankaya alarko kombi servisi Çankaya vaillant kombi servisi Çankaya bosch kombi servisi Çankaya demirdöküm kombi servisi Çankaya airfel kombi servisi Çankaya ariston kombi servisi Çankaya viesmann kombi Çankaya ferroli kombi servisi Çankaya Uzman Kombi Servisi Çankaya beko kombi servisi Çankaya eca kombi servisi Çankaya immergas kombi servisi Çankaya arçelik kombi servisi Çankaya beretta kombi servisi Çankaya süsler, Çankaya protherm kombi servisi Bahçeli evler kombi servisi Çankaya altus kombi servisi Çankaya auer kombi servisi

Çankaya kombi servisi Ankara, Çankaya kombi tamir servisi, Çankaya kombi tamiri, Çankaya kombi tamircisi, Çankaya kombi bakımı, Çankaya kombi petek temizleme, Çankaya kombi radyatör temizliği, Çankaya kombi tesisat temizleme, Çankaya yetkili kombi servisi, Çankaya kombi tamiri Çankaya kombi arıza bakım onarım, Çankaya kombi montajı

Çankaya Vaillant Kombi Servisi, Çankaya Buderus Kombi Servisi, Çankaya Alarko Kombi Servisi, Çankaya baymak kombi servisi, Çankaya airfel kombi servisi, Çankaya altus kombi servisi, Çankaya arçelik kombi servisi, Çankaya Ariston Kombi Servisi, Çankaya auer kombi servisi, Çankaya beko kombi servisi, Çankaya beretta kombi servisi, Çankaya bosch kombi servisi, Çankaya Demirdöküm kombi Servisi, Çankaya eca kombi servisi, Çankaya Ferroli Kombi Servisi, Çankaya immergas kombi servisi, Çankaya kombi arıza bakım onarım, Çankaya Kombi Bakımı, Çankaya kombi montaj, Çankaya Kombi Servisi, Çankaya kombi tamiri, Çankaya Protherm Kombi Servisi, Çankaya Süsler Kombi Servisi, Çankaya viesmann kombi servisi

Çankaya Kombi Servisi ile kombi tamiri, kombi bakımı, kombi montajı, petek temizleme, kart tamiri gibi sorunlara Çankaya geneli garantili çözüm sunuyoruz.

Çankaya kombi servisi Ankara, servisimizde kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kart tamiri, petek temizleme, Kombi servisimizde tüm hizmetlerimiz kaliteli ve garantilidir. Çankaya kombi servisi, Çankaya kombi bakımı, Çankaya kombi tamiri, Çankaya kombi ustası, Çankaya kombi tamircisi, Çankaya kombi montajı, Çankaya petek temizleme, Çankaya petek temizliği, Çankaya kombi bakımı, projeli kombi montajı, garantili hizmet sunan kombi servis firmaları. Çankaya kombi kart tamiri, kombi ana kart tamir ücretleri, Çankaya kombi kart tamiri uygun fiyat ile yapılmaktadır.

Çankaya Baymak Kombi Servisi, Çankaya Vaillant Kombi Servisi, Çankaya Viessmann Kombi Servisi, Çankaya Buderus Kombi Servisi, Çankaya Demirdöküm Kombi Servisi, Çankaya Ferroli Kombi Servisi, Çankaya Alarko Kombi Servisi, Çankaya Airfel Kombi Servisi, Çankaya As Royal Kombi Servisi, Çankaya Beko Kombi Servisi, Çankaya Bosch Kombi Servisi, Çankaya ECA Kombi Servisi, Çankaya Protherm Kombi Servisi, Çankaya Auer Kombi Servisi, Çankaya Termoteknik Kombi Servisi, Çankaya Daikin Kombi Servisi, Çankaya Ariston Kombi Servisi

Çankaya Kombi Servisi, Kalite ve Güvenin Adresi…

Call Now ButtonHEMEN ARA