Yenimahalle Demirdöküm Kombi Servisi

Yenimahalle Demirdöküm Kombi Servisi

Yenimahalle ilçesinde faaliyet gösteren firmamız Demirdöküm markasına ait tüm modellerin arıza ve bakım işlemlerini aynı gün ve orijinal yedek parça ile çözüme kavuşturuyor. Kullanıcıların yorumlarından tam puan alan firmamız mühendis ve tekniker kadrosuyla garantili hizmet sunuyor. Yenimahalle Demirdöküm Kombi Servisi olarak Demirdöküm kombilerde sıklıkla karşılaşılan F5 hava akış arızası ve F2 sensör arızasına karşı kolaylıkla tamir sunabiliyoruz. Demirdöküm kombilerde F5 arızası ise sıklıkla karşımıza anakart kaynaklı olarak çıkabiliyor.

Yenimahalle Demirdöküm Kombi Kart Tamiri              

Firmamız anakart tamirini aynı gün yaparak müşterilerini bekletmeden hizmet sunuyor. Yaptığımız kart tamirlerine de firma olarak 1 yıl garanti sunuyoruz. Kullanıcılar değişim gibi yüksek maliyetler yerine tamir ile çok daha uygun fiyata arızadan kurtulabiliyorlar. Kart tamiri hizmetimiz aden, kalisto, neva gibi tüm Demirdöküm modellerine uygulanabilmektedir. Tamiri olan kartlarımız atölye şartlarında test edilerek son kontrolleri yapılmaktadır. Kombinizde yapılan tüm onarımlar ve parça değişimleri 1 yıl garantili olarak yapılmaktadır. Firmamıza 0505 434 9306 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle Demirdöküm Kombi Tamircisi

Yenimahalle Demirdöküm Kombi Servisi firmamız diğer tüm konularda da müşterilerine telefon üzerinden de yardımcı olabiliyor. Kullanıcıların düşük su basıncı arızasına karşı telefonda bilgi verebiliyoruz. Diğer ateşleme, yüksek hararet gibi arızalarda da firmamız teknik personelini 7/24 arayarak arızanız hakkında bilgi alabilirsiniz. Uzman personelimiz söyleyeceğiniz arıza koduna göre arıza tahminini yapacaktır. Firmamıza 0505 434 9306 nolu telefondan da ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle Demirdöküm Kombi Bakımı

Kombi servisimiz kombi bakımında dikkat edilmesi gereken 4 ana unsura azami ölçüde dikkat etmektedir. Özellikle kış aylarının gelmesi ile kombi bakımlarının önemi artmaktadır. Sağlıklı bir kombi kullanımı için kombi bakımlarının her yıl ihmal edilmeden yapılması gerekmektedir. Kombi bakımında genleşme tankının havası tamamlanarak rahat bir ısınma konforu sağlanmalıdır. Kombinin kalorifer dönüş hattında bulunan tesisat filtresinin de temizlenmesi gerekir. Yanma olayının gerçekleşmesi ve atık gazın dışarıya atılması görevlerini sürdüren fanın da kanatlarının temizlenmesi gerekmektedir. Son husus ise kombi parçalarının arıza kontrolü ve kombinin iç toz temizliğidir. Kombilerde birçok arıza artmadan kolayca çözülebilir. Uzman personelimiz kombideki mevcut veya olası tüm arızaları kontrol ederek arızaların büyümesinin önüne geçmektedir.

Call Now ButtonHEMEN ARA