Yakacık Kombi Servisi

Yakacık Kombi Servisi

Yakacık Kombi Servisi olarak kombi bakımı, kombi tamiri, kombi servisi, petek temizleme, kombi kart tamiri ve kombi montajına aynı gün servis hizmeti sunuyoruz. Yakacık Kombi Servisi olarak Yakacık semtinin tamamına kombi servisi hizmetimiz vardır.

Yakacık Kombi Servisi, her marka kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kartı tamiri ve petek temizleme işlemlerine aynı gün çözüm sunuyoruz.

Yakacık Kombi Servisi olarak kombi bakımı, kombi tamiri, kombi servisi, petek temizleme, kombi kart tamiri ve kombi montajına aynı gün servis hizmeti sunuyoruz.

Yakacık Kombi Servisi olarak kombi bakımı, kombi tamiri, kombi servisi, petek temizleme, kombi kart tamiri ve kombi montajına aynı gün servis hizmeti sunuyoruz.

Yakacık Uzman Kombi Servisi olarak hizmet alanımızdaki tüm marka ve modelde kombi sorunu yaşayan müşterilerimiz bize ulaşarak her konuda yardım ve servis talebinde bulunabilirler. Özellikle müşterilerimizin gözünden kaçan ve kendilerinin çözebileceği basit kombi sorunları uzman personelimizin yönlendirmesi ile ücret ödemeden kendinizde çözebilirsiniz. Amacımız müşteri merkezli hizmet anlayışıyla, sizlere %100 memnuniyeti sunmaktır. Yakacık Uzman Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin beklediği hizmeti sunabilmek için kaliteli hizmet anlayışımızdan asla taviz vermiyoruz.

Yakacık Kombi Servisi

 • Orijinal Yedek Parça,
 • 1 Yıl Parça Garantisi,
 • 1 Yıl Servis ve İşçilik Garantisi,
 • MYK Belgeli Uzman Personel,
 • Aynı Gün Arıza Çözümü,
 • Aynı Gün İçerisinde Servis,
 • Kombi Bakımı
 • Kombi Tamiri
 • Kombi Kartı Tamiri
 • Petek/Radyatör/Tesisat Temizleme
 • Makine Mühendisi Uzman Personel
 • Yakacık Full Kombi Servisi,

Yakacık Kombi Bakımı

Yakacık bölgesinde ikamet eden müşterilerimize, kombi bakımı ile kombi bakımını tamda yapılması gerektiği gibi, hiç bir detayı atlamadan titizlikle yapıyoruz. Böylece siz değerli müşterilerimizde kombi bakımı için  ödemiş olduğu kombi bakım fiyatının karşılığını almış oluyor. Kombi bakımı, yetkili ve MYK belgeli personelimiz tarafından profesyonel olarak yapılır.

Kombi Bakımda Yapılan İşlemler

-Kombinin su sızdırmazlığı kontrol edilir.

-Kombiye ait olan brülör ve yanma kontrolü yapılır.

-Birinci ısı eşanjör kontrolü yapılır.

-Kombinin elektronik aksamı kontrol edilir.

-Kalorifer su hattında bulunan pislik tutucu temizlenir.

-Filtre temizliği yerine getirilir.

-Su basınç ayarlarının kontrolü yapılır.

-Fan kontrolü yapılır,

-Kombinin tamamı kirlilik yönünden kontrol edilir.

-Kombi çalıştırılarak test edilir ve teslim edilir.

Yakacık Kombi Tamir Servisi

Yakacık kombi tamir servisi, Yakacık Uzman Kombi Servisimizde, arızalanan kombi için uygun fiyat ile garantili çözümler üretilir ve Kombinin yapmış olduğu arızaya uygun olarak adımlar atılır ve gereksiz parça değişimi asla yapılmaz. Kombilerdeki arızalar yerinde giderilebilecek durumdaysa eğer; parçalar değiştirilince yada sadece temizlenmesi ile düzelebilecek durumlardaysa, kolaylıkla çözüme gidilir. Yakacık kombi tamir servisimizden; herhangi bir sebepten arızalanmış olan kombide çalışmama, ses çıkarma veya su sızdırma vs. gibi durumlarda 1 yıl işçilik ve parça garantili servis hizmeti alabilirsiniz. Firmamız Yakacık Uzman Kombi Servisim, elemanları MYK belgeli, profesyoneldir. Kombi tamiri esnasından değişen tüm yedek kombi parçaları orijinal ve her zaman üst düzey kalitededir ve yeni bir kombi almaktansa, sizleri büyük masraftan kurtararak kaliteli düzenleme fırsatları sunmaktadır. Kombi tamiri esnasında orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Kombi tamir işlemlerine 1 yıl parça ve servis garantisi vermekteyiz. Kombi arızası kolay çözümlenebilecek bir kombi tamiri ise, çoğunlukla ekonomik ve uygun fiyatlı çözüm sunmaktayız.

Yakacık Petek Temizleme

Yakacık petek temizleme, petek temizliği petek temizleme makinesi ve petek temizleme kimyasalı ile uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Petek temizliğini sadece banyoda bulunan havlupan veya radyatör sökülerek petek temizleme cihazının buraya bağlanması ile yapılır. Başka bir petek sökme işlemi yapılmaz, petek temizleme işlemi sadece banyodaki tesisat bağlantısından gerçekleşeceğinden banyo dışında evinizde başka hiçbir yer kirlenmeyecektir. Petek temizleme süresi evinizde bulunan petek sayısına ve peteklerin kirlilik durumuna göre değişmektedir. Profesyonel bir petek temizliği 2 ile 3 saat arasında sürmektedir.

Petek Temizliğinin Faydaları

Petek temizliği yakıt tasarrufunun yanı sıra tesisatın ömrünü uzar ve her yıl pahalı onarım masraflarından kurtulmanıza fayda sağlar. Petek temizliği ile ortalama %30 daha fazla ısınırsınız. Kombiden daha iyi verim alabilmek için peteklerin ortama 3 yılda bir temizlenmesi gerekir.

Yakacık Kombi Kart Tamiri

Yakacık kombi kartı tamiri aynı gün çözüm anlayışı ile kombi kart arızalarına hızlı tamir imkanı sunuyoruz. Kombi kartı tamirinde uygun ve ekonomik fiyatlı tamir hizmeti sunuyoruz. Tüm kombi kartı tamir işlemlerimiz 1 yıl garantilidir.

Yakacık Kombi Servisi Yakacık kombi bakımı Yakacık baymak kombi servisi Yakacık buderus kombi servisi Yakacık alarko kombi servisi Yakacık vaillant kombi servisi Yakacık bosch kombi servisi Yakacık demirdöküm kombi servisi Yakacık airfel kombi servisi Yakacık ariston kombi servisi Yakacık viesmann kombi Yakacık ferroli kombi servisi Yakacık Uzman Kombi Servisi Yakacık beko kombi servisi Yakacık eca kombi servisi Yakacık immergas kombi servisi Yakacık arçelik kombi servisi Yakacık beretta kombi servisi Yakacık süsler, Yakacık protherm kombi servisi Bahçeli evler kombi servisi Yakacık altus kombi servisi Yakacık auer kombi servisi

Yakacık kombi servisi, Yakacık kombi tamir servisi, Yakacık kombi tamiri, Yakacık kombi tamircisi, Yakacık kombi bakımı, Yakacık kombi petek temizleme, Yakacık kombi radyatör temizliği, Yakacık kombi tesisat temizleme, Yakacık yetkili kombi servisi, Yakacık kombi tamiri Yakacık kombi arıza bakım onarım, Yakacık kombi montajı

Yakacık Vaillant Kombi Servisi, Yakacık Buderus Kombi Servisi, Yakacık Alarko Kombi Servisi, Yakacık baymak kombi servisi, Yakacık airfel kombi servisi, , Yakacık altus kombi servisi, Yakacık arçelik kombi servisi, Yakacık Ariston Kombi Servisi, Yakacık auer kombi servisi, Yakacık beko kombi servisi, Yakacık beretta kombi servisi, Yakacık bosch kombi servisi, Yakacık Demirdöküm kombi Servisi, Yakacık eca kombi servisi, Yakacık Ferroli Kombi Servisi, Yakacık immergas kombi servisi, Yakacık kombi arıza bakım onarım, Yakacık Kombi Bakımı, Yakacık kombi montaj, Yakacık Kombi Servisi, Yakacık kombi tamiri, Yakacık Protherm Kombi Servisi, Yakacık Süsler Kombi Servisi, Yakacık viesmann kombi servisi

Yakacık Kombi Servisi ile kombi tamiri, kombi bakımı, kombi montajı, petek temizleme, kart tamiri gibi sorunlara Yakacık geneli garantili çözüm sunuyoruz.

Yakacık kombi servisi Ankara, servisimizde kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kart tamiri, petek temizleme, Kombi servisimizde tüm hizmetlerimiz kaliteli ve garantilidir. Yakacık kombi servisi, Yakacık kombi bakımı, Yakacık kombi tamiri, Yakacık kombi ustası, Yakacık kombi tamircisi, Yakacık kombi montajı, Yakacık petek temizleme, Yakacık petek temizliği, Yakacık kombi bakımı, projeli kombi montajı, garantili hizmet sunan kombi servis firmaları. Yakacık kombi kart tamiri, kombi ana kart tamir ücretleri, Yakacık kombi kart tamiri uygun fiyat ile yapılmaktadır.

Yakacık Baymak Kombi Servisi, Yakacık Vaillant Kombi Servisi, Yakacık Viessmann Kombi Servisi, Yakacık Buderus Kombi Servisi, Yakacık Demirdöküm Kombi Servisi, Yakacık Ferroli Kombi Servisi, Yakacık Alarko Kombi Servisi, Yakacık Airfel Kombi Servisi, Yakacık As Royal Kombi Servisi, Yakacık Beko Kombi Servisi, Yakacık Bosch Kombi Servisi, Yakacık ECA Kombi Servisi, Yakacık Protherm Kombi Servisi, Yakacık Auer Kombi Servisi, Yakacık Termoteknik Kombi Servisi, Yakacık Daikin Kombi Servisi, Yakacık Ariston Kombi Servisi

Yakacık Kombi Servisi, Kalite ve Güvenin Adresi…

Call Now ButtonHEMEN ARA