Kayaş Kombi Servisi

Kayaş Kombi Servisi olarak kombi bakımı, kombi tamiri, kombi servisi, petek temizleme, kombi kart tamiri ve kombi montajına aynı gün servis hizmeti sunuyoruz. Kayaş Kombi Servisi olarak Kayaş her herine kombi servisi hizmetimiz vardır.

Kayaş Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kartı tamiri, petek temizleme ve kombi montajı işlemlerine aynı gün çözüm sunuyoruz.

Kayaş Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kartı tamiri, petek temizleme ve kombi montajı işlemlerine aynı gün çözüm sunuyoruz.

Kayaş Uzman Kombi Servisi Ankara olarak hizmet alanımızdaki tüm marka ve modelde kombi sorunu yaşayan müşterilerimiz bize ulaşarak her konuda yardım ve servis talebinde bulunabilirler. Özellikle müşterilerimizin gözünden kaçan ve kendilerinin çözebileceği basit kombi sorunları uzman personelimizin yönlendirmesi ile ücret ödemeden kendinizde çözebilirsiniz. Amacımız müşteri merkezli hizmet anlayışıyla, sizlere %100 memnuniyeti sunmaktır. Kayaş Uzman Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin beklediği hizmeti sunabilmek için kaliteli hizmet anlayışımızdan asla taviz vermiyoruz.

Kayaş Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kartı tamiri, petek temizleme ve kombi montajı işlemlerine aynı gün çözüm sunuyoruz.

Kayaş merkez tüm mahallelerine kombi servisi hizmetimiz bulunmaktadır. Tüm marka ve model kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kart tamiri, kombi montajı, petek/radyatör temizliği ve montajı uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Kayaş Kombi Servisi

 • Orijinal Yedek Parça,
 • 1 Yıl Parça Garantisi,
 • 1 Yıl Servis ve İşçilik Garantisi,
 • MYK Belgeli Uzman Personel,
 • Aynı Gün Arıza Çözümü,
 • Aynı Gün İçerisinde Servis,
 • Kombi Bakımı
 • Kombi Tamiri
 • Kombi Kartı Tamiri
 • Petek/Radyatör/Tesisat Temizleme
 • Makine Mühendisi Uzman Personel
 • Kayaş Full Kombi Servisi,

Kayaş kombi servisi Ankara, servisimizde, her marka ve model kombi arızalarına aynı gün içinde servis hizmeti sunmaktayız. Bize, her türlü soru ve görüşleriniz için 7/24 ulaşabilirsiniz.

Kayaş Uzman Full Kombi Servisi ile tüm sorunlara tek merkezden aynı gün kalıcı, kaliteli ve garantili gözüm. Kombi tamir işlemlerinde değişimi yapılan tüm kombi yedek parçaları 1 yıl garantilidir.

Kayaş Kombi Bakımı

Kayaş bölgesinde ikamet eden müşterilerimize, kombi bakımı ile kombi bakımını tamda yapılması gerektiği gibi, hiç bir detayı atlamadan titizlikle yapıyoruz. Böylece siz değerli müşterilerimizde kombi bakımı için  ödemiş olduğu kombi bakım fiyatının karşılığını almış oluyor. Kombi bakımı, yetkili ve MYK belgeli personelimiz tarafından profesyonel olarak yapılır.

 

Kombi Bakımda Yapılan İşlemler:

 • Kombinin su sızdırmazlığı kontrol edilir.
 • Kombiye ait olan brülör ve yanma kontrolü yapılır.
 • Birinci ısı eşanjör kontrolü yapılır.
 • Kombinin elektronik aksamı kontrol edilir.
 • Kalorifer su hattında bulunan pislik tutucu temizlenir.
 • Filtre temizliği yerine getirilir.
 • Su basınç ayarlarının kontrolü yapılır.
 • Fan kontrolü yapılır,
 • Kombinin tamamı kirlilik yönünden kontrol edilir.
 • Kombi çalıştırılarak test edilir ve teslim edilir.

Kayaş Kombi Tamir Servisi

Kayaş kombi tamir servisi, Kayaş Uzman Kombi Servisimizde, arızalanan kombi için uygun fiyat ile garantili çözümler üretilir ve Kombinin yapmış olduğu arızaya uygun olarak adımlar atılır ve gereksiz parça değişimi asla yapılmaz. Kombilerdeki arızalar yerinde giderilebilecek durumdaysa eğer; parçalar değiştirilince yada sadece temizlenmesi ile düzelebilecek durumlardaysa, kolaylıkla çözüme gidilir. Kayaş kombi tamir servisimizden; herhangi bir sebepten arızalanmış olan kombide çalışmama, ses çıkarma veya su sızdırma vs. gibi durumlarda 1 yıl işçilik ve parça garantili servis hizmeti alabilirsiniz. Firmamız Kayaş Uzman Kombi Tamiri Servisi elemanları MYK belgeli, profesyoneldir. Kombi tamiri esnasından değişen tüm yedek kombi parçaları orijinal ve her zaman üst düzey kalitededir ve yeni bir kombi almaktansa, sizleri büyük masraftan kurtararak kaliteli düzenleme fırsatları sunmaktadır. Kombi tamiri esnasında orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Kombi tamir işlemlerine 1 yıl parça ve servis garantisi vermekteyiz. Kombi arızası kolay çözümlenebilecek bir kombi tamiri ise, çoğunlukla ekonomik ve uygun fiyatlı çözüm sunmaktayız.

Kayaş Petek Temizleme

Kayaş petek temizleme, petek temizliği petek temizleme makinesi ve petek temizleme kimyasalı ile uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Petek temizliğini sadece banyoda bulunan havlupan veya radyatör sökülerek petek temizleme cihazının buraya bağlanması ile yapılır. Başka bir petek sökme işlemi yapılmaz, petek temizleme işlemi sadece banyodaki tesisat bağlantısından gerçekleşeceğinden banyo dışında evinizde başka hiçbir yer kirlenmeyecektir. Petek temizleme süresi evinizde bulunan petek sayısına ve peteklerin kirlilik durumuna göre değişmektedir. Profesyonel bir petek temizliği 2 ile 3 saat arasında sürmektedir.

Petek Temizliğinin Faydaları

Petek temizliği yakıt tasarrufunun yanı sıra tesisatın ömrünü uzar ve her yıl pahalı onarım masraflarından kurtulmanıza fayda sağlar. Petek temizliği ile ortalama %30 daha fazla ısınırsınız. Kombiden daha iyi verim alabilmek için peteklerin ortama 3 yılda bir temizlenmesi gerekir.

Kayaş Kombi Kart Tamiri

Kayaş kombi kartı tamiri aynı gün çözüm anlayışı ile kombi kart arızalarına hızlı tamir imkânı sunuyoruz. Kombi kartı tamirinde uygun ve ekonomik fiyatlı tamir hizmeti sunuyoruz. Tüm kombi kartı tamir işlemlerimiz 1 yıl garantilidir.

Kayaş Kombi Servisi Kayaş kombi bakımı Kayaş baymak kombi servisi Kayaş buderus kombi servisi Kayaş alarko kombi servisi Kayaş vaillant kombi servisi Kayaş bosch kombi servisi Kayaş demirdöküm kombi servisi, Kayaş airfel kombi servisi Kayaş ariston kombi servisi Kayaş viesmann kombi Kayaş ferroli kombi servisi Kayaş Uzman Kombi Servisi. Kayaş beko kombi servisi Kayaş eca kombi servisi Kayaş immergas kombi servisi Kayaş arçelik kombi servisi Kayaş beretta kombi servisi Kayaş süsler Kayaş protherm kombi servisi Kayaş kombi servisi Kayaş altus kombi servisi Kayaş auer kombi servisi

Kayaş kombi servisi Ankara, Kayaş kombi tamir servisi, Kayaş kombi tamiri, Kayaş kombi tamircisi, Kayaş kombi bakımı, Kayaş kombi petek temizleme, Kayaş kombi radyatör temizliği, Kayaş kombi tesisat temizleme, Kayaş yetkili kombi servisi, Kayaş kombi tamiri Kayaş kombi arıza bakım onarım, Kayaş kombi montajı

Kayaş Vaillant Kombi Servisi, Kayaş Buderus Kombi Servisi, Kayaş Alarko Kombi Servisi, Kayaş baymak kombi servisi, Kayaş airfel kombi servisi, Kayaş altus kombi servisi, Kayaş arçelik kombi servisi, Kayaş Ariston Kombi Servisi, Kayaş auer kombi servisi, Kayaş beko kombi servisi, Kayaş beretta kombi servisi, Kayaş bosch kombi servisi, Kayaş Demirdöküm kombi Servisi, Kayaş eca kombi servisi, Kayaş Ferroli Kombi Servisi, Kayaş immergas kombi servisi, Kayaş kombi arıza bakım onarım, Kayaş Kombi Bakımı, Kayaş kombi montaj, Kayaş Kombi Servisi, Kayaş kombi tamiri, Kayaş Protherm Kombi Servisi, Kayaş Süsler Kombi Servisi, Kayaş viesmann kombi servisi

Kayaş Kombi Servisi ile kombi tamiri, kombi bakımı, kombi montajı, petek temizleme, kart tamiri gibi sorunlara Kayaş geneli garantili çözüm sunuyoruz.

Kayaş kombi servisi Ankara, servisimizde kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kart tamiri, petek temizleme, Kombi servisimizde tüm hizmetlerimiz kaliteli ve garantilidir. Kayaş kombi servisi, Kayaş kombi bakımı, Kayaş kombi tamiri, Kayaş kombi ustası, Kayaş kombi tamircisi, Kayaş kombi montajı, Kayaş petek temizleme, Kayaş petek temizliği, Kayaş kombi bakımı, projeli kombi montajı, garantili hizmet sunan kombi servis firmaları. Kayaş kombi kart tamiri, kombi ana kart tamir ücretleri, Kayaş kombi kart tamiri uygun fiyat ile yapılmaktadır.

Kayaş Baymak Kombi Servisi, Kayaş Vaillant Kombi Servisi, Kayaş Viessmann Kombi Servisi, Kayaş Buderus Kombi Servisi, Kayaş Demirdöküm Kombi Servisi, Kayaş Ferroli Kombi Servisi, Kayaş Alarko Kombi Servisi, Kayaş Airfel Kombi Servisi, Kayaş As Royal Kombi Servisi, Kayaş Beko Kombi Servisi, Kayaş Bosch Kombi Servisi, Kayaş ECA Kombi Servisi, Kayaş Protherm Kombi Servisi, Kayaş Auer Kombi Servisi, Kayaş Termoteknik Kombi Servisi, Kayaş Daikin Kombi Servisi, Kayaş Ariston Kombi Servisi

Kayaş Kombi Servisi, Kalite ve Güvenin Adresi…

Call Now ButtonHEMEN ARA