İvedik Kombi Servisi

İvedik Kombi Servisi

İvedik Kombi Servisi

İvedik Kombi Servisi

İvedik Kombi Servisi olarak kombi bakımı, kombi tamirikombi servisi, petek temizliği, kombi kartı tamiri ve kombi montajı taleplerinize aynı gün servis hizmeti sunuyoruz. İvedik Kombi Servis olarak İvedik ve tüm mahallelerine kombi servis hizmetimiz bulunmaktadır. Kombi Servisi olarak hizmet alanımız dahilinde tüm marka ve model kombi sorunu yaşayan müşterilerimiz bize ulaşarak her konuda yardım talebinde bulunabilirler. Özellikle müşterilerimizin gözünden kaçan ve kendilerinin çözebileceği basit kombi sorunları uzman personelimizin yönlendirmesi ile ücret ödemeden kendinizde çözebilirsiniz. Amacımız müşteri merkezli hizmet anlayışıyla, sizlere %100 memnuniyeti sunmaktır. Bu sebeple siz değerli müşterilerimizin beklediği hizmeti sunabilmek için kaliteli hizmet anlayışımızdan asla taviz vermiyoruz.

İvedik Kombi Bakımı

İvedik kombi bakımı ile kombi bakımını tamda yapılması gerektiği gibi, en küçük detay dahi atlamadan yapıyoruz. Bu sayede  sizde ödemiş olduğunuz kombi bakım fiyatının tam karşılığını almış oluyorsunuz. Kombi bakımı, yetkili personelimiz tarafından profesyonel olarak yapılır.

Kombi Bakımda Yapılan İşlemler

-Kombinin su sızdırmazlığı kontrol edilir.

-Kombiye ait olan brülör ve yanma kontrolü yapılır.

-Birinci ısı eşanjör kontrolü yapılır.

-Kombinin elektronik aksamı kontrol edilir.

-Kalorifer su hattında bulunan pislik tutucu temizlenir.

-Filtre temizliği yerine getirilir.

-Su basınç ayarlarının kontrolü yapılır.

-Fan kontrolü yapılır,

-Kombinin tamamı kirlilik yönünden kontrol edilir.

-Kombi çalıştırılarak test edilir ve teslim edilir.

İvedik Kombi Tamir Servisi

İvedik kombi tamiri, kombinin arızalanması ile bozulmanın seviyesine uygun çözümler üretilir ve bunlara uygun olarak adımlar atılır. Kombilerdeki arızalar eğer giderilebilecek durumdaysa eğer; parçalar değiştirilince yada sadece temizlenmesi ile düzelebilecek durumlardaysa, kolaylıkla çözüme gidilir. İvedik kombi tamir servisimizden; herhangi bir sebepten arızalanmış olan kombide çalışmama, ses çıkarma veya su sızdırma vs. gibi durumlarda iyi bir servis hizmeti alabilirsiniz. Firmamız Uzman Kombi Servisim, elemanları her zaman alanında profesyoneldir ve kullanılan aletler de her zaman üst düzey kalitededir ve yeni bir kombi almaktansa, kaliteli düzenleme fırsatları sunmaktadır. Kombi tamiri esnasında orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Kombi tamir işlemlerine 1 yıl parça ve servis garantisi vermekteyiz. Kombi arızası kolay çözümlenebilecek bir kombi tamiri ise, çoğunlukla ekonomik ve uygun fiyatlı çözüm sunmaktayız.

İvedik Petek Temizleme

İvedik petek temizleme, petek temizliği petek temizleme makinesi ve petek temizleme kimyasalı ile uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Petek temizliğini sadece banyoda bulunan havlupan veya radyatör sökülerek petek temizleme cihazının buraya bağlanması ile yapılır. Başka bir petek sökme işlemi yapılmaz, petek temizleme işlemi sadece banyodaki tesisat bağlantısından gerçekleşeceğinden banyo dışında evinizde başka hiçbir yer kirlenmeyecektir. Petek temizleme süresi evinizde bulunan petek sayısına ve peteklerin kirlilik durumuna göre değişmektedir. Profesyonel bir petek temizliği 2 ile 3 saat arasında sürmektedir.

Petek Temizliğinin Faydaları

Petek temizliği yakıt tasarrufunun yanı sıra tesisatın ömrünü uzar ve her yıl pahalı onarım masraflarından kurtulmanıza fayda sağlar. Petek temizliği ile ortalama %30 daha fazla ısınırsınız. Kombiden daha iyi verim alabilmek için peteklerin ortama 3 yılda bir temizlenmesi gerekir.

İvedik Kombi Kart Tamiri

İvedik kombi kartı tamiri aynı gün çözüm anlayışı ile kombi kart arızalarına hızlı tamir imkanı sunuyoruz. Tüm kombi kartı tamir işlemlerimiz 1 yıl garantilidir.

İvedik Kombi Servisi, Kalite ve Güvenin Adresi…

Call Now ButtonHEMEN ARA