Etlik Kombi Servisi

Etlik Kombi Servisi ile kombi tamiri, kombi bakımı, kombi montajı, petek temizleme, kart tamiri gibi sorunlara Etlik geneli garantili çözüm sunuyoruz.

Uzman Kombi Servisi Ankara

Uzman Kombi Servisi Ankara

Ankara’da hizmet veren Etlik kombi servisi olarak tüm marka ve model kombilerin arıza ve bakımlarını yapıyoruz. Kombilerde genellikle karşımıza çıkan arızaların başında devirdaim pompa arızaları gelir. Kombi modeline göre iki çeşit devirdaim pompası vardır. Bu parça kombi içerisinde bulunan en önemli parçalardan biridir. Piyasada bulunan markalar arasında en bilindik olanları wilo ve grundfos pompadır. Devirdaim pompası çalışma anakart üzerinden aldığı voltaj ile çalışır. Uzun süre kullanmadan dolayı devirdaim pompası bozulmalara uğrayabilir. Tesisat içerisinde bulunan çamur birikintisi de pompanın bozulma sürecini hızlandırır. Pompalar arızalandığı zaman mevcut suyun sirkülasyonunu yapamaz ve siz değerli müşterilerimiz bu arızayı peteklerin derecesinden anlayabilirsiniz.  Böylece devirdaim pompasının ömrünü yitirmiş veya tam olarak işlem göremediğini anlayabilirsiniz. Bazı durumlarda ise devirdaim pompası sesli çalışarak arızalandığını gösterir. Kombi servisimiz haftanın her günü 7/24 çalışmaktadır. Servisimizi arayarak servis talebinde bulunabilir ve arızanızın çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Kombilerde Sık Karşılaşılan Arızalar

Piyasada bulunan tüm kombi modellerinde 2 farklı plaka eşanjörü bulunmaktadır. Kombilerin bazılarında sadece ana eşanjör bulunurken bazı modellerde ise çift eşanjör bulunur. Yoğuşmalı ve yarı yoğuşmalı kombi modellerinde ise ayrıca yoğuşma eşanjörü bulunur. Ana eşanjörün bozulma sebebi birkaç sebebe bağlıdır. Cihaza gelen fazla basınç ana eşanjörü delmiş olabilir. Ana eşanjörün delinmesi ile kombi de basınç artar. Kombiler zamanla içerisindeki kireç ve tortulaşma sebebiyle arızalanabilir. Cihaz eskidikçe ana eşanjör içerisinden geçen su gitgide kireçlemeye başlayacaktır. Bazı model kombilerde bulunan plaka eşanjör ise kombinin iç kısmında bulunur. Bu plaka eşanjörü uzun yıllar kullanma sonucu delinebilir ve siz değerli müşterilerimiz plaka eşanjörün delinmesini anlayamazsınız. Basınç yükselmesinden arızanızı tahmin edebilirsiniz. Plaka eşanjör kireçlendiği zaman sıcak suyu iyi vermediğinde veya ılık gelmesinden arıza olduğunu anlayabilirsiniz. Sizlere bizim profesyonel uzman kombi ekiplerimizin tavsiyesi vardır. Cihaz alırken çift eşanjörlü olmamasına dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Etlik kombi servisi ve teknik ekibimize  7/24 ulaşabilirsiniz

Hızlı ve Güvenilir Etlik Kombi Servisi

Ankara’da faaliyetlerine devam eden Etlik kombi servisi hızlı ve güvenilir kombi servisi olmanın yanı sıra uygun fiyat politikası ile de siz değerli müşterilerimizin takdirini almaya devam ediyor. Servisimiz sizlere haftanın her günü servis hizmeti sağlıyor. Yapmanız gereken bize telefon veya sosyal medya aracılığıyla ulaşmak. Dilerseniz adresimize gelebilir ve çayımızı içebilirsiniz. Kapımız siz değerli müşterilerimize her zaman açık olmaya devam edecektir.

Etlik Kombi Servisi Ankara, Etlik Uzman Kombi tamiri, kombi bakımı, kombi montajı, petek temizleme, kart tamiri, Etlik 7/24 garantili kombi teknik servisi.

 Etlik kombi servisi Ankara, servisimizde kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kart tamiri, petek temizleme, Kombi servisimizde tüm hizmetlerimiz kaliteli ve garantilidir. Etlik kombi servisi, Etlik kombi bakımı, Etlik kombi tamiri, Etlik kombi ustası, Etlik kombi tamircisi, Etlik kombi montajı, Etlik petek temizleme, Etlik petek temizliği, Etlik kombi bakımı, projeli kombi montajı Etlik, ikinci el kombi alımı yapan, Etlik 2. el kombi satan, 2.el kombi satışı Etlik, garantili hizmet sunan firmalar. Etlik kombi kart tamiri, kombi ana kart tamir fiyatı, Etlik kombi kart tamiri yapan uygun ücret ile yapılmaktadır.

Etlik Baymak Kombi Servisi, Etlik Vaillant Kombi Servisi, Etlik Viessmann Kombi Servisi, Etlik Buderus Kombi Servisi, Etlik Demirdöküm Kombi Servisi, Etlik Ferroli Kombi Servisi, Etlik Alarko Kombi Servisi, Etlik Airfel Kombi Servisi, Etlik As Royal Kombi Servisi, Etlik Beko Kombi Servisi, Etlik Bosch Kombi Servisi, Etlik ECA Kombi Servisi, Etlik Protherm Kombi Servisi, Etlik Auer Kombi Servisi, Etlik Termoteknik Kombi Servisi, Etlik Daikin Kombi Servisi, Etlik Ariston Kombi Servisi

Call Now ButtonHEMEN ARA