ETİMESGUT BAYMAK KOMBİ SERVİSİ

ETİMESGUT BAYMAK KOMBİ SERVİSİ

Etimesgut baymak kombi servisi firmamız Etimesgut’un tüm ilçe ve semtlerine servis hizmeti sunuyor. Elvankent, Eryaman, Ahi Mesut gibi tüm ilçe ve semtlere servis hizmeti veriyoruz. Baymak kombilerde sıklıkla karşılaşılan E03 arızası, E01 arızası ve E10 arızaları sıklıkla karşılaşılır. Baymak kombilerde E03 arızası birçok modelde hava akış arızası olarak karşımıza çıkar. E03 fandan kaynaklı olarak karşımıza çıktığında bacanın yerine tam oturması gerekir. Baca tam olarak oturmuşsa fanın kirliliğinden veya kitlenmesinden kaynaklı olabilir. Fan kontrolünden sonra prosestat kontrolü yapılmalıdır. Prosestat tam açmıyor olabilir veya takılı kalıyor olabilir. Bunların haricinde son olarak kart arızası olma ihtimali de vardır.

ETİMESGUT BAYMAK KOMBİ KART TAMİRİ ÜCRETİ

Baymak kombilerdeki kart arızalarını garantili olarak onarabiliyoruz. Etimesgut Baymak Kombi Servisi olarak kart tamirinde 1 yıl garanti sunuyoruz. Baymak kombilerde Main 24 fi, Luna3, Eco3, Falke, Lambert gibi tüm modellerin kart tamirini yapabiliyoruz. Kombi kartında değişim yerine tamir ücreti vererek uygun fiyata onarım yaptırabilirsiniz. Elvankent Baymak Kombi Servisi firmamız uzman personeli ile 0505 434 9306 numaradan iletişime geçebilirsiniz ve arızanız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

ETİMESGUT BAYMAK KOMBİ BAKIMI

Baymak kombilerin bakımlarında dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Baymak kombilerde baymak fanın çıkarılarak temizlenmesi, filtrenin temizlenmesi, ateşleme çubuklarının temizlenmesi, genleşme tankının havasının tamamlanması, arıza kontrolü ve diğer rutin kontrollerin yapılması gerekmektedir. Yoğuşmalı kombilerde yoğuşma haznesinin doluluğu da kontrol edilmektedir.

ETİMESGUT BAYMAK KOMBİ TAMİRCİSİ

Etimesgut baymak kombi tamircisi firmamız kombilere aynı gün 7/24 servis hizmeti sunmaktadır. Firmamız servis taleplerine garantili hizmet sunuyor ve değişen parçaları müşterilerine bırakıyor. Aynı zamanda servis formu ve fatura veriyoruz. Kombi tamiri yapan personelimiz alanında MYK belgesi alarak kendini ispatlamış tekniker personeldir. Firma personelimize 0505 434 9306 nolu numaradan bırakmış olduğunuz arıza kayıtlarına aynı gün servis hizmeti sunuyoruz.

ETİMESGUT PETEK TEMİZLEME

Etimesgut ilçesinde kombi tamiri ve bakımının yanı sıra petek temizliği hizmetimizde bulunmaktadır. Petekleriniz profesyonel makine ile sadece tek bir noktadan rahatlıkla temizlenebilmektedir. Temizlik sonrasında peteklerin havasını alıyor ve kombiyi test ediyoruz. Petek temizleme esnasında diğer odalarda herhangi bir kirlenme olmamaktadır.

Call Now ButtonHEMEN ARA