Çankaya Demirdöküm Kombi Servisi

Çankaya Demirdöküm Kombi Servisi

Kombi servisi firmamız kombilerde sıklıkla karşılaşılan arızalara anında müdahale etmektedir. Üç yollu vana arızası Demirdöküm kombi modellerinde sık görülür. Kombide bloğun su kaçırması veya sıcak su açıldığında peteklerin ısınması bu arızaların belirtisidir. Bunların haricinde kart arızası ve genleşme tankı arızaları da sık görülür. Her yıl bakımlarda yapılması gereken fan temizliği ve genleşme tankının havasının tamamlanması yapılmaz ise kombilerde bu arızalar sık görülür hale gelir. Çankaya Demirdöküm kombi servisi olarak yapılan tüm onarımlarda orijinal yedek parça kullanmaya özen gösteriyoruz. Öveçler, Dikmen, Ata Mahallesi, Çukurambar mahallesi gibi tüm Çankaya mahallelerine servis veriyoruz.

Çankaya Demirdöküm Kombi Tamiri

Kombi tamiri yapan servisimiz kombilerde sıklıkla karşılaşılan tüm arızalara aynı gün müdahale etmektedir. Kombi bakımında dikkat edilmesi gereken tüm hususlar uzman tekniker personelimizle yapılmaktadır. Kombi bakımında tankın havasının tamamlanması, filtre temizliği, arıza kontrolü ve fan temizliği gibi tüm işlemler titizlikle yapılmaktadır. Sensör arızaları Demirdöküm modellerinde görüldüğünde yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Bu arıza sıcak suyun ısınmaması veya ekranda farklı derecelerin çıkması ile kendini belli eder. Sıcak su ve kalorifer için ayrı ayrı kombi sensörleri bulunmaktadır.

Çankaya Demirdöküm Kombi Kart Tamiri

Kombi kart tamiri yapan Çankaya Demirdöküm Kombi Servisi firmamız tüm Demirdöküm modellerinin kart onarımlarını garantili olarak yapmaktadır. Kart tamirleri atölye şartlarında uzman personelimiz ile yapılmaktadır. Kartların onarılmasını müteakip 1 yıl garanti sunuyoruz.

Çankaya Demirdöküm Servisi

Çankaya ilçesi Ankara’nın en büyük ve kalabalık ilçelerindendir. Çankaya ilçesindeki tüm semt ve mahallelere hizmetimiz bulunmaktadır. Bu semtler arasında Dikmen, Balgat, Öveçler, Çukurambar gibi semt ve mahalleler de bulunmaktadır. Demirdöküm arızalarınıza aynı gün hizmet sağlamaktayız. Yapılan işlemler tamamen firmamız garantisi altında olup faturalı ve servis formu ile çalışıyoruz.

Çankaya Demirdöküm Servisi Telefon

Firmamız ile iletişime geçmek bir telefon uzaklığınızda. Firmamız personeline 0554 816 4287 veya 0505 434 9306 numaralı telefonlar ile ulaşabilirsiniz. Teknik personelimiz sorularınıza 7/24 cevap vererek arızanız hakkında sizin bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Çankaya Demirdöküm kombi servisi firmamız ile web sitemiz üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA