Basınevleri Kombi Servisi

Basınevleri Kombi Servisi olarak kombi bakımı, kombi tamiri, kombi servisi, petek temizleme, kombi kart tamiri ve kombi montajına aynı gün servis hizmeti sunuyoruz. Basınevleri Kombi Servisi olarak Basınevleri tamamına kombi servisi hizmetimiz vardır.

Basınevleri Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kartı tamiri, petek temizleme ve kombi montajı işlemlerine aynı gün çözüm sunuyoruz.

Basınevleri Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kartı tamiri, petek temizleme ve kombi montajı işlemlerine aynı gün çözüm sunuyoruz.

Basınevleri Uzman Kombi Servisi Ankara olarak hizmet alanımızdaki tüm marka ve modelde kombi sorunu yaşayan müşterilerimiz bize ulaşarak her konuda yardım ve servis talebinde bulunabilirler. Özellikle müşterilerimizin gözünden kaçan ve kendilerinin çözebileceği basit kombi sorunları uzman personelimizin yönlendirmesi ile ücret ödemeden kendinizde çözebilirsiniz. Amacımız müşteri merkezli hizmet anlayışıyla, sizlere %100 memnuniyeti sunmaktır. Basınevleri Uzman Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin beklediği hizmeti sunabilmek için kaliteli hizmet anlayışımızdan asla taviz vermiyoruz.

Basınevleri Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kartı tamiri, petek temizleme ve kombi montajı işlemlerine aynı gün çözüm sunuyoruz.

Basınevleri merkez tüm mahallelerine kombi servisi hizmetimiz bulunmaktadır. Tüm marka ve model kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kart tamiri, kombi montajı, petek/radyatör temizliği ve montajı uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Basınevleri Kombi Servisi

 • Orijinal Yedek Parça,
 • 1 Yıl Parça Garantisi,
 • 1 Yıl Servis ve İşçilik Garantisi,
 • MYK Belgeli Uzman Personel,
 • Aynı Gün Arıza Çözümü,
 • Aynı Gün İçerisinde Servis,
 • Kombi Bakımı
 • Kombi Tamiri
 • Kombi Kartı Tamiri
 • Petek/Radyatör/Tesisat Temizleme
 • Makine Mühendisi Uzman Personel
 • Basınevleri Full Kombi Servisi,

Basınevleri kombi servisi Ankara, servisimizde, her marka ve model kombi arızalarına aynı gün içinde servis hizmeti sunmaktayız. Bize, her türlü soru ve görüşleriniz için 7/24 ulaşabilirsiniz.

Basınevleri Uzman Full Kombi Servisi ile tüm sorunlara tek merkezden aynı gün kalıcı, kaliteli ve garantili gözüm. Kombi tamir işlemlerinde değişimi yapılan tüm kombi yedek parçaları 1 yıl garantilidir.

Basınevleri Kombi Bakımı

Basınevleri bölgesinde ikamet eden müşterilerimize, kombi bakımı ile kombi bakımını tamda yapılması gerektiği gibi, hiç bir detayı atlamadan titizlikle yapıyoruz. Böylece siz değerli müşterilerimizde kombi bakımı için  ödemiş olduğu kombi bakım fiyatının karşılığını almış oluyor. Kombi bakımı, yetkili ve MYK belgeli personelimiz tarafından profesyonel olarak yapılır.

 

Kombi Bakımda Yapılan İşlemler:

 • Kombinin su sızdırmazlığı kontrol edilir.
 • Kombiye ait olan brülör ve yanma kontrolü yapılır.
 • Birinci ısı eşanjör kontrolü yapılır.
 • Kombinin elektronik aksamı kontrol edilir.
 • Kalorifer su hattında bulunan pislik tutucu temizlenir.
 • Filtre temizliği yerine getirilir.
 • Su basınç ayarlarının kontrolü yapılır.
 • Fan kontrolü yapılır,
 • Kombinin tamamı kirlilik yönünden kontrol edilir.
 • Kombi çalıştırılarak test edilir ve teslim edilir.

Basınevleri Kombi Tamir Servisi

Basınevleri kombi tamir servisi, Basınevleri Uzman Kombi Servisimizde, arızalanan kombi için uygun fiyat ile garantili çözümler üretilir ve Kombinin yapmış olduğu arızaya uygun olarak adımlar atılır ve gereksiz parça değişimi asla yapılmaz. Kombilerdeki arızalar yerinde giderilebilecek durumdaysa eğer; parçalar değiştirilince yada sadece temizlenmesi ile düzelebilecek durumlardaysa, kolaylıkla çözüme gidilir. Basınevleri kombi tamir servisimizden; herhangi bir sebepten arızalanmış olan kombide çalışmama, ses çıkarma veya su sızdırma vs. gibi durumlarda 1 yıl işçilik ve parça garantili servis hizmeti alabilirsiniz. Firmamız Basınevleri Uzman Kombi Tamiri Servisi elemanları MYK belgeli, profesyoneldir. Kombi tamiri esnasından değişen tüm yedek kombi parçaları orijinal ve her zaman üst düzey kalitededir ve yeni bir kombi almaktansa, sizleri büyük masraftan kurtararak kaliteli düzenleme fırsatları sunmaktadır. Kombi tamiri esnasında orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Kombi tamir işlemlerine 1 yıl parça ve servis garantisi vermekteyiz. Kombi arızası kolay çözümlenebilecek bir kombi tamiri ise, çoğunlukla ekonomik ve uygun fiyatlı çözüm sunmaktayız.

Basınevleri Petek Temizleme

Basınevleri petek temizleme, petek temizliği petek temizleme makinesi ve petek temizleme kimyasalı ile uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Petek temizliğini sadece banyoda bulunan havlupan veya radyatör sökülerek petek temizleme cihazının buraya bağlanması ile yapılır. Başka bir petek sökme işlemi yapılmaz, petek temizleme işlemi sadece banyodaki tesisat bağlantısından gerçekleşeceğinden banyo dışında evinizde başka hiçbir yer kirlenmeyecektir. Petek temizleme süresi evinizde bulunan petek sayısına ve peteklerin kirlilik durumuna göre değişmektedir. Profesyonel bir petek temizliği 2 ile 3 saat arasında sürmektedir.

Petek Temizliğinin Faydaları

Petek temizliği yakıt tasarrufunun yanı sıra tesisatın ömrünü uzar ve her yıl pahalı onarım masraflarından kurtulmanıza fayda sağlar. Petek temizliği ile ortalama %30 daha fazla ısınırsınız. Kombiden daha iyi verim alabilmek için peteklerin ortama 3 yılda bir temizlenmesi gerekir.

Basınevleri Kombi Kart Tamiri

Basınevleri kombi kartı tamiri aynı gün çözüm anlayışı ile kombi kart arızalarına hızlı tamir imkânı sunuyoruz. Kombi kartı tamirinde uygun ve ekonomik fiyatlı tamir hizmeti sunuyoruz. Tüm kombi kartı tamir işlemlerimiz 1 yıl garantilidir.

Basınevleri Kombi Servisi Basınevleri kombi bakımı Basınevleri baymak kombi servisi Basınevleri buderus kombi servisi Basınevleri alarko kombi servisi Basınevleri vaillant kombi servisi Basınevleri bosch kombi servisi Basınevleri demirdöküm kombi servisi, Basınevleri airfel kombi servisi Basınevleri ariston kombi servisi Basınevleri viesmann kombi Basınevleri ferroli kombi servisi Basınevleri Uzman Kombi Servisi. Basınevleri beko kombi servisi Basınevleri eca kombi servisi Basınevleri immergas kombi servisi Basınevleri arçelik kombi servisi Basınevleri beretta kombi servisi Basınevleri süsler Basınevleri protherm kombi servisi Basınevleri kombi servisi Basınevleri altus kombi servisi Basınevleri auer kombi servisi

Basınevleri kombi servisi Ankara, Basınevleri kombi tamir servisi, Basınevleri kombi tamiri, Basınevleri kombi tamircisi, Basınevleri kombi bakımı, Basınevleri kombi petek temizleme, Basınevleri kombi radyatör temizliği, Basınevleri kombi tesisat temizleme, Basınevleri yetkili kombi servisi, Basınevleri kombi tamiri Basınevleri kombi arıza bakım onarım, Basınevleri kombi montajı

Basınevleri Vaillant Kombi Servisi, Basınevleri Buderus Kombi Servisi, Basınevleri Alarko Kombi Servisi, Basınevleri baymak kombi servisi, Basınevleri airfel kombi servisi, Basınevleri altus kombi servisi, Basınevleri arçelik kombi servisi, Basınevleri Ariston Kombi Servisi, Basınevleri auer kombi servisi, Basınevleri beko kombi servisi, Basınevleri beretta kombi servisi, Basınevleri bosch kombi servisi, Basınevleri Demirdöküm kombi Servisi, Basınevleri eca kombi servisi, Basınevleri Ferroli Kombi Servisi, Basınevleri immergas kombi servisi, Basınevleri kombi arıza bakım onarım, Basınevleri Kombi Bakımı, Basınevleri kombi montaj, Basınevleri Kombi Servisi, Basınevleri kombi tamiri, Basınevleri Protherm Kombi Servisi, Basınevleri Süsler Kombi Servisi, Basınevleri viesmann kombi servisi

Basınevleri Kombi Servisi ile kombi tamiri, kombi bakımı, kombi montajı, petek temizleme, kart tamiri gibi sorunlara Basınevleri geneli garantili çözüm sunuyoruz.

Basınevleri kombi servisi Ankara, servisimizde kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kart tamiri, petek temizleme, Kombi servisimizde tüm hizmetlerimiz kaliteli ve garantilidir. Basınevleri kombi servisi, Basınevleri kombi bakımı, Basınevleri kombi tamiri, Basınevleri kombi ustası, Basınevleri kombi tamircisi, Basınevleri kombi montajı, Basınevleri petek temizleme, Basınevleri petek temizliği, Basınevleri kombi bakımı, projeli kombi montajı, garantili hizmet sunan kombi servis firmaları. Basınevleri kombi kart tamiri, kombi ana kart tamir ücretleri, Basınevleri kombi kart tamiri uygun fiyat ile yapılmaktadır.

Basınevleri Baymak Kombi Servisi, Basınevleri Vaillant Kombi Servisi, Basınevleri Viessmann Kombi Servisi, Basınevleri Buderus Kombi Servisi, Basınevleri Demirdöküm Kombi Servisi, Basınevleri Ferroli Kombi Servisi, Basınevleri Alarko Kombi Servisi, Basınevleri Airfel Kombi Servisi, Basınevleri As Royal Kombi Servisi, Basınevleri Beko Kombi Servisi, Basınevleri Bosch Kombi Servisi, Basınevleri ECA Kombi Servisi, Basınevleri Protherm Kombi Servisi, Basınevleri Auer Kombi Servisi, Basınevleri Termoteknik Kombi Servisi, Basınevleri Daikin Kombi Servisi, Basınevleri Ariston Kombi Servisi

Basınevleri Kombi Servisi, Kalite ve Güvenin Adresi…

Call Now ButtonHEMEN ARA