Bağlum Kombi Servisi

Bağlum Kombi Servisi olarak kombi bakımı, kombi tamiri, kombi servisi, petek temizleme, kombi kart tamiri ve kombi montajına aynı gün servis hizmeti sunuyoruz. Bağlum Kombi Servisi olarak Bağlum semtinin tamamına kombi servisi hizmetimiz vardır.

Bağlum Uzman Kombi Servisi olarak hizmet alanımızdaki tüm marka ve modelde kombi sorunu yaşayan müşterilerimiz bize ulaşarak her konuda yardım ve servis talebinde bulunabilirler. Özellikle müşterilerimizin gözünden kaçan ve kendilerinin çözebileceği basit kombi sorunları uzman personelimizin yönlendirmesi ile ücret ödemeden kendinizde çözebilirsiniz. Amacımız müşteri merkezli hizmet anlayışıyla, sizlere %100 memnuniyeti sunmaktır. Bağlum Uzman Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin beklediği hizmeti sunabilmek için kaliteli hizmet anlayışımızdan asla taviz vermiyoruz.

Bağlum merkez tüm mahallelerine kombi servis hizmetimiz bulunmaktadır. Tüm marka ve model kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kart tamiri, kombi montajı, petek/radyatör temizliği ve montajı uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Bağlum Kombi Servisi

 • Orijinal Yedek Parça,
 • 1 Yıl Parça Garantisi,
 • 1 Yıl Servis ve İşçilik Garantisi,
 • MYK Belgeli Uzman Personel,
 • Aynı Gün Arıza Çözümü,
 • Aynı Gün İçerisinde Servis,
 • Kombi Bakımı
 • Kombi Tamiri
 • Kombi Kartı Tamiri
 • Petek/Radyatör/Tesisat Temizleme
 • Makine Mühendisi Uzman Personel
 • Bağlum Full Kombi Servisi,

Bağlum Kombi Servisi, her marka kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kartı tamiri ve petek temizleme işlemlerine aynı gün çözüm sunuyoruz.

Bağlum kombi servisi, servisimizde, her marka ve model kombi arızalarına aynı gün içinde servis hizmeti sunmaktayız. Bize, her türlü soru ve görüşleriniz için 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bağlum Uzman Full Kombi Servisi ile tüm sorunlara tek merkezden aynı gün kalıcı, kaliteli ve garantili gözüm. Kombi tamir işlemlerinde değişimi yapılan tüm kombi yedek parçaları 1 yıl garantilidir.

Bağlum Kombi Bakımı

Bağlum bölgesinde ikamet eden müşterilerimize, kombi bakımı ile kombi bakımını tamda yapılması gerektiği gibi, hiç bir detayı atlamadan titizlikle yapıyoruz. Böylece siz değerli müşterilerimizde kombi bakımı için  ödemiş olduğu kombi bakım fiyatının karşılığını almış oluyor. Kombi bakımı, yetkili ve MYK belgeli personelimiz tarafından profesyonel olarak yapılır.

Kombi Bakımda Yapılan İşlemler:

-Kombinin su sızdırmazlığı kontrol edilir.

-Kombiye ait olan brülör ve yanma kontrolü yapılır.

-Birinci ısı eşanjör kontrolü yapılır.

-Kombinin elektronik aksamı kontrol edilir.

-Kalorifer su hattında bulunan pislik tutucu temizlenir.

-Filtre temizliği yerine getirilir.

-Su basınç ayarlarının kontrolü yapılır.

-Fan kontrolü yapılır,

-Kombinin tamamı kirlilik yönünden kontrol edilir.

-Kombi çalıştırılarak test edilir ve teslim edilir.

Bağlum Kombi Tamir Servisi

Bağlum kombi tamir servisi, Bağlum Uzman Kombi Servisimizde, arızalanan kombi için uygun fiyat ile garantili çözümler üretilir ve Kombinin yapmış olduğu arızaya uygun olarak adımlar atılır ve gereksiz parça değişimi asla yapılmaz. Kombilerdeki arızalar yerinde giderilebilecek durumdaysa eğer; parçalar değiştirilince yada sadece temizlenmesi ile düzelebilecek durumlardaysa, kolaylıkla çözüme gidilir. Bağlum kombi tamir servisimizden; herhangi bir sebepten arızalanmış olan kombide çalışmama, ses çıkarma veya su sızdırma vs. gibi durumlarda 1 yıl işçilik ve parça garantili servis hizmeti alabilirsiniz. Firmamız Bağlum Uzman Kombi Servisim, elemanları MYK belgeli, profesyoneldir. Kombi tamiri esnasından değişen tüm yedek kombi parçaları orijinal ve her zaman üst düzey kalitededir ve yeni bir kombi almaktansa, sizleri büyük masraftan kurtararak kaliteli düzenleme fırsatları sunmaktadır. Kombi tamiri esnasında orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Kombi tamir işlemlerine 1 yıl parça ve servis garantisi vermekteyiz. Kombi arızası kolay çözümlenebilecek bir kombi tamiri ise, çoğunlukla ekonomik ve uygun fiyatlı çözüm sunmaktayız.

Bağlum Petek Temizleme

Bağlum petek temizleme, petek temizliği petek temizleme makinesi ve petek temizleme kimyasalı ile uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Petek temizliğini sadece banyoda bulunan havlupan veya radyatör sökülerek petek temizleme cihazının buraya bağlanması ile yapılır. Başka bir petek sökme işlemi yapılmaz, petek temizleme işlemi sadece banyodaki tesisat bağlantısından gerçekleşeceğinden banyo dışında evinizde başka hiçbir yer kirlenmeyecektir. Petek temizleme süresi evinizde bulunan petek sayısına ve peteklerin kirlilik durumuna göre değişmektedir. Profesyonel bir petek temizliği 2 ile 3 saat arasında sürmektedir.

Petek Temizliğinin Faydaları

Petek temizliği yakıt tasarrufunun yanı sıra tesisatın ömrünü uzar ve her yıl pahalı onarım masraflarından kurtulmanıza fayda sağlar. Petek temizliği ile ortalama %30 daha fazla ısınırsınız. Kombiden daha iyi verim alabilmek için peteklerin ortama 3 yılda bir temizlenmesi gerekir.

Bağlum Kombi Kart Tamiri

Bağlum kombi kartı tamiri aynı gün çözüm anlayışı ile kombi kart arızalarına hızlı tamir imkânı sunuyoruz. Kombi kartı tamirinde uygun ve ekonomik fiyatlı tamir hizmeti sunuyoruz. Tüm kombi kartı tamir işlemlerimiz 1 yıl garantilidir.

Bağlum Kombi Servisi Bağlum kombi bakımı Bağlum baymak kombi servisi Bağlum buderus kombi servisi Bağlum alarko kombi servisi Bağlum vaillant kombi servisi Bağlum bosch kombi servisi Bağlum demirdöküm kombi servisi Bağlum airfel kombi servisi Bağlum ariston kombi servisi Bağlum viesmann kombi Bağlum ferroli kombi servisi Bağlum Uzman Kombi Servisi Bağlum beko kombi servisi Bağlum eca kombi servisi Bağlum immergas kombi servisi Bağlum arçelik kombi servisi Bağlum beretta kombi servisi Bağlum süsler, Bağlum protherm kombi servisi Bahçeli evler kombi servisi Bağlum altus kombi servisi Bağlum auer kombi servisi

Bağlum kombi servisi, Bağlum kombi tamir servisi, Bağlum kombi tamiri, Bağlum kombi tamircisi, Bağlum kombi bakımı, Bağlum kombi petek temizleme, Bağlum kombi radyatör temizliği, Bağlum kombi tesisat temizleme, Bağlum yetkili kombi servisi, Bağlum kombi tamiri Bağlum kombi arıza bakım onarım, Bağlum kombi montajı

Bağlum Vaillant Kombi Servisi, Bağlum Buderus Kombi Servisi, Bağlum Alarko Kombi Servisi, Bağlum baymak kombi servisi, Bağlum airfel kombi servisi, , Bağlum altus kombi servisi, Bağlum arçelik kombi servisi, Bağlum Ariston Kombi Servisi, Bağlum auer kombi servisi, Bağlum beko kombi servisi, Bağlum beretta kombi servisi, Bağlum bosch kombi servisi, Bağlum Demirdöküm kombi Servisi, Bağlum eca kombi servisi, Bağlum Ferroli Kombi Servisi, Bağlum immergas kombi servisi, Bağlum kombi arıza bakım onarım, Bağlum Kombi Bakımı, Bağlum kombi montaj, Bağlum Kombi Servisi, Bağlum kombi tamiri, Bağlum Protherm Kombi Servisi, Bağlum Süsler Kombi Servisi, Bağlum viesmann kombi servisi

Bağlum Kombi Servisi ile kombi tamiri, kombi bakımı, kombi montajı, petek temizleme, kart tamiri gibi sorunlara Bağlum geneli garantili çözüm sunuyoruz.

Bağlum kombi servisi Ankara, servisimizde kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kart tamiri, petek temizleme, Kombi servisimizde tüm hizmetlerimiz kaliteli ve garantilidir. Bağlum kombi servisi, Bağlum kombi bakımı, Bağlum kombi tamiri, Bağlum kombi ustası, Bağlum kombi tamircisi, Bağlum kombi montajı, Bağlum petek temizleme, Bağlum petek temizliği, Bağlum kombi bakımı, projeli kombi montajı, garantili hizmet sunan kombi servis firmaları. Bağlum kombi kart tamiri, kombi ana kart tamir ücretleri, Bağlum kombi kart tamiri uygun fiyat ile yapılmaktadır.

Bağlum Baymak Kombi Servisi, Bağlum Vaillant Kombi Servisi, Bağlum Viessmann Kombi Servisi, Bağlum Buderus Kombi Servisi, Bağlum Demirdöküm Kombi Servisi, Bağlum Ferroli Kombi Servisi, Bağlum Alarko Kombi Servisi, Bağlum Airfel Kombi Servisi, Bağlum As Royal Kombi Servisi, Bağlum Beko Kombi Servisi, Bağlum Bosch Kombi Servisi, Bağlum ECA Kombi Servisi, Bağlum Protherm Kombi Servisi, Bağlum Auer Kombi Servisi, Bağlum Termoteknik Kombi Servisi, Bağlum Daikin Kombi Servisi, Bağlum Ariston Kombi Servisi

Bağlum Kombi Servisi, Kalite ve Güvenin Adresi…

Call Now ButtonHEMEN ARA