Aktepe Kombi Servisi

Aktepe Kombi Servisi olarak kombi bakımı, kombi tamiri, kombi servisi, petek temizleme, kombi kart tamiri ve kombi montajına aynı gün servis hizmeti sunuyoruz. Aktepe Kombi Servisi olarak Aktepe semtinin tamamına kombi servisi hizmetimiz vardır.

Aktepe Kombi Servisi, her marka kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kartı tamiri ve petek temizleme işlemlerine aynı gün çözüm sunuyoruz.

Aktepe Kombi Servisi, her marka kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kartı tamiri ve petek temizleme işlemlerine aynı gün çözüm sunuyoruz.

Aktepe Uzman Kombi Servisi Keçiören olarak hizmet alanımızdaki tüm marka ve modelde kombi sorunu yaşayan müşterilerimiz bize ulaşarak her konuda yardım ve servis talebinde bulunabilirler. Özellikle müşterilerimizin gözünden kaçan ve kendilerinin çözebileceği basit kombi sorunları uzman personelimizin yönlendirmesi ile ücret ödemeden kendinizde çözebilirsiniz. Amacımız müşteri merkezli hizmet anlayışıyla, sizlere %100 memnuniyeti sunmaktır. Aktepe Uzman Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin beklediği hizmeti sunabilmek için kaliteli hizmet anlayışımızdan asla taviz vermiyoruz.

Aktepe merkez tüm mahallelerine kombi servisi hizmetimiz bulunmaktadır. Tüm marka ve model kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kart tamiri, kombi montajı, petek/radyatör temizliği ve montajı uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Aktepe Kombi Servisi

 • Orijinal Yedek Parça,
 • 1 Yıl Parça Garantisi,
 • 1 Yıl Servis ve İşçilik Garantisi,
 • MYK Belgeli Uzman Personel,
 • Aynı Gün Arıza Çözümü,
 • Aynı Gün İçerisinde Servis,
 • Kombi Bakımı
 • Kombi Tamiri
 • Kombi Kartı Tamiri
 • Petek/Radyatör/Tesisat Temizleme
 • Makine Mühendisi Uzman Personel
 • Aktepe Full Kombi Servisi,

Aktepe Kombi Servisi, her marka kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kartı tamiri ve petek temizleme işlemlerine aynı gün çözüm sunuyoruz.

Aktepe kombi servisi Keçiören Ankara, servisimizde, her marka ve model kombi arızalarına aynı gün içinde servis hizmeti sunmaktayız. Bize, her türlü soru ve görüşleriniz için 7/24 ulaşabilirsiniz.

Aktepe Uzman Full Kombi Servisi ile tüm sorunlara tek merkezden aynı gün kalıcı, kaliteli ve garantili gözüm. Kombi tamir işlemlerinde değişimi yapılan tüm kombi yedek parçaları 1 yıl garantilidir.

Aktepe Kombi Bakımı

Aktepe bölgesinde ikamet eden müşterilerimize, kombi bakımı ile kombi bakımını tamda yapılması gerektiği gibi, hiç bir detayı atlamadan titizlikle yapıyoruz. Böylece siz değerli müşterilerimizde kombi bakımı için  ödemiş olduğu kombi bakım fiyatının karşılığını almış oluyor. Kombi bakımı, yetkili ve MYK belgeli personelimiz tarafından profesyonel olarak yapılır.

 

Kombi Bakımda Yapılan İşlemler:

 • Kombinin su sızdırmazlığı kontrol edilir.
 • Kombiye ait olan brülör ve yanma kontrolü yapılır.
 • Birinci ısı eşanjör kontrolü yapılır.
 • Kombinin elektronik aksamı kontrol edilir.
 • Kalorifer su hattında bulunan pislik tutucu temizlenir.
 • Filtre temizliği yerine getirilir.
 • Su basınç ayarlarının kontrolü yapılır.
 • Fan kontrolü yapılır,
 • Kombinin tamamı kirlilik yönünden kontrol edilir.
 • Kombi çalıştırılarak test edilir ve teslim edilir.

Aktepe Kombi Tamir Servisi

Aktepe kombi tamir servisi, Aktepe Uzman Kombi Servisimizde, arızalanan kombi için uygun fiyat ile garantili çözümler üretilir ve Kombinin yapmış olduğu arızaya uygun olarak adımlar atılır ve gereksiz parça değişimi asla yapılmaz. Kombilerdeki arızalar yerinde giderilebilecek durumdaysa eğer; parçalar değiştirilince yada sadece temizlenmesi ile düzelebilecek durumlardaysa, kolaylıkla çözüme gidilir. Aktepe kombi tamir servisimizden; herhangi bir sebepten arızalanmış olan kombide çalışmama, ses çıkarma veya su sızdırma vs. gibi durumlarda 1 yıl işçilik ve parça garantili servis hizmeti alabilirsiniz. Firmamız Aktepe Uzman Kombi Servisim, elemanları MYK belgeli, profesyoneldir. Kombi tamiri esnasından değişen tüm yedek kombi parçaları orijinal ve her zaman üst düzey kalitededir ve yeni bir kombi almaktansa, sizleri büyük masraftan kurtararak kaliteli düzenleme fırsatları sunmaktadır. Kombi tamiri esnasında orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Kombi tamir işlemlerine 1 yıl parça ve servis garantisi vermekteyiz. Kombi arızası kolay çözümlenebilecek bir kombi tamiri ise, çoğunlukla ekonomik ve uygun fiyatlı çözüm sunmaktayız.

Aktepe Petek Temizleme

Aktepe petek temizleme, petek temizliği petek temizleme makinesi ve petek temizleme kimyasalı ile uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Petek temizliğini sadece banyoda bulunan havlupan veya radyatör sökülerek petek temizleme cihazının buraya bağlanması ile yapılır. Başka bir petek sökme işlemi yapılmaz, petek temizleme işlemi sadece banyodaki tesisat bağlantısından gerçekleşeceğinden banyo dışında evinizde başka hiçbir yer kirlenmeyecektir. Petek temizleme süresi evinizde bulunan petek sayısına ve peteklerin kirlilik durumuna göre değişmektedir. Profesyonel bir petek temizliği 2 ile 3 saat arasında sürmektedir.

Petek Temizliğinin Faydaları

Petek temizliği yakıt tasarrufunun yanı sıra tesisatın ömrünü uzar ve her yıl pahalı onarım masraflarından kurtulmanıza fayda sağlar. Petek temizliği ile ortalama %30 daha fazla ısınırsınız. Kombiden daha iyi verim alabilmek için peteklerin ortama 3 yılda bir temizlenmesi gerekir.

Aktepe Kombi Kart Tamiri

Aktepe kombi kartı tamiri aynı gün çözüm anlayışı ile kombi kart arızalarına hızlı tamir imkânı sunuyoruz. Kombi kartı tamirinde uygun ve ekonomik fiyatlı tamir hizmeti sunuyoruz. Tüm kombi kartı tamir işlemlerimiz 1 yıl garantilidir.

Aktepe Kombi Servisi Aktepe kombi bakımı Aktepe baymak kombi servisi Aktepe buderus kombi servisi Aktepe alarko kombi servisi Aktepe vaillant kombi servisi Aktepe bosch kombi servisi Aktepe demirdöküm kombi servisi Aktepe airfel kombi servisi Aktepe ariston kombi servisi Aktepe viesmann kombi Aktepe ferroli kombi servisi Aktepe Uzman Kombi Servisi Aktepe beko kombi servisi Aktepe eca kombi servisi Aktepe immergas kombi servisi Aktepe arçelik kombi servisi Aktepe beretta kombi servisi Aktepe süsler, Aktepe protherm kombi servisi Bahçeli evler kombi servisi Aktepe altus kombi servisi Aktepe auer kombi servisi

Aktepe kombi servisi Ankara, Keçiören Aktepe kombi tamir servisi, Aktepe kombi tamiri, Aktepe kombi tamircisi, Aktepe kombi bakımı, Aktepe kombi petek temizleme, Aktepe kombi radyatör temizliği, Aktepe kombi tesisat temizleme, Aktepe yetkili kombi servisi, Aktepe kombi tamiri Aktepe kombi arıza bakım onarım, Aktepe kombi montajı

Aktepe Vaillant Kombi Servisi, Aktepe Buderus Kombi Servisi, Aktepe Alarko Kombi Servisi, Aktepe baymak kombi servisi, Aktepe airfel kombi servisi, Aktepe altus kombi servisi, Aktepe arçelik kombi servisi, Aktepe Ariston Kombi Servisi, Aktepe auer kombi servisi, Aktepe beko kombi servisi, Aktepe beretta kombi servisi, Aktepe bosch kombi servisi, Aktepe Demirdöküm kombi Servisi, Aktepe eca kombi servisi, Aktepe Ferroli Kombi Servisi, Aktepe immergas kombi servisi, Aktepe kombi arıza bakım onarım, Aktepe Kombi Bakımı, Aktepe kombi montaj, Aktepe Kombi Servisi, Aktepe kombi tamiri, Aktepe Protherm Kombi Servisi, Aktepe Süsler Kombi Servisi, Aktepe viesmann kombi servisi

Aktepe Kombi Servisi ile kombi tamiri, kombi bakımı, kombi montajı, petek temizleme, kart tamiri gibi sorunlara Aktepe geneli garantili çözüm sunuyoruz.

Aktepe kombi servisi Ankara, servisimizde kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kart tamiri, petek temizleme, Kombi servisimizde tüm hizmetlerimiz kaliteli ve garantilidir. Aktepe kombi servisi, Aktepe kombi bakımı, Aktepe kombi tamiri, Aktepe kombi ustası, Aktepe kombi tamircisi, Aktepe kombi montajı, Aktepe petek temizleme, Aktepe petek temizliği, Aktepe kombi bakımı, projeli kombi montajı, garantili hizmet sunan kombi servis firmaları. Aktepe kombi kart tamiri, kombi ana kart tamir ücretleri, Aktepe kombi kart tamiri uygun fiyat ile yapılmaktadır.

Aktepe Baymak Kombi Servisi, Aktepe Vaillant Kombi Servisi, Aktepe Viessmann Kombi Servisi, Aktepe Buderus Kombi Servisi, Aktepe Demirdöküm Kombi Servisi, Aktepe Ferroli Kombi Servisi, Aktepe Alarko Kombi Servisi, Aktepe Airfel Kombi Servisi, Aktepe As Royal Kombi Servisi, Aktepe Beko Kombi Servisi, Aktepe Bosch Kombi Servisi, Aktepe ECA Kombi Servisi, Aktepe Protherm Kombi Servisi, Aktepe Auer Kombi Servisi, Aktepe Termoteknik Kombi Servisi, Aktepe Daikin Kombi Servisi, Aktepe Ariston Kombi Servisi

Aktepe Kombi Servisi, Kalite ve Güvenin Adresi…

Call Now ButtonHEMEN ARA