Akdere Kombi Servisi

Akdere Kombi Servisi olarak kombi bakımı, kombi tamiri, kombi servisi, petek temizleme, kombi kart tamiri ve kombi montajına aynı gün servis hizmeti sunuyoruz. Akdere Kombi Servisi olarak Akdere semtinin tamamına kombi servisi hizmetimiz vardır.

Akdere Kombi Servisi, her marka kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kartı tamiri ve petek temizleme işlemlerine aynı gün çözüm sunuyoruz.

Akdere Kombi Servisi, her marka kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kartı tamiri ve petek temizleme işlemlerine aynı gün çözüm sunuyoruz.

Akdere Uzman Kombi Servisi olarak hizmet alanımızdaki tüm marka ve modelde kombi sorunu yaşayan müşterilerimiz bize ulaşarak her konuda yardım ve servis talebinde bulunabilirler. Özellikle müşterilerimizin gözünden kaçan ve kendilerinin çözebileceği basit kombi sorunları uzman personelimizin yönlendirmesi ile ücret ödemeden kendinizde çözebilirsiniz. Amacımız müşteri merkezli hizmet anlayışıyla, sizlere %100 memnuniyeti sunmaktır. Akdere Uzman Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin beklediği hizmeti sunabilmek için kaliteli hizmet anlayışımızdan asla taviz vermiyoruz.

Akdere merkez tüm mahallelerine kombi servis hizmetimiz bulunmaktadır. Tüm marka ve model kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kart tamiri, kombi montajı, petek/radyatör temizliği ve montajı uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

 

Akdere Kombi Servisi

 • Orijinal Yedek Parça,
 • 1 Yıl Parça Garantisi,
 • 1 Yıl Servis ve İşçilik Garantisi,
 • MYK Belgeli Uzman Personel,
 • Aynı Gün Arıza Çözümü,
 • Aynı Gün İçerisinde Servis,
 • Kombi Bakımı
 • Kombi Tamiri
 • Kombi Kartı Tamiri
 • Petek/Radyatör/Tesisat Temizleme
 • Makine Mühendisi Uzman Personel
 • Akdere Full Kombi Servisi,

Akdere Kombi Servisi, her marka kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kartı tamiri ve petek temizleme işlemlerine aynı gün çözüm sunuyoruz.

Akdere kombi servisi, servisimizde, her marka ve model kombi arızalarına aynı gün içinde servis hizmeti sunmaktayız. Bize, her türlü soru ve görüşleriniz için 7/24 ulaşabilirsiniz.

Akdere Uzman Full Kombi Servisi ile tüm sorunlara tek merkezden aynı gün kalıcı, kaliteli ve garantili gözüm. Kombi tamir işlemlerinde değişimi yapılan tüm kombi yedek parçaları 1 yıl garantilidir.

 

Akdere Kombi Bakımı

Akdere bölgesinde ikamet eden müşterilerimize, kombi bakımı ile kombi bakımını tamda yapılması gerektiği gibi, hiç bir detayı atlamadan titizlikle yapıyoruz. Böylece siz değerli müşterilerimizde kombi bakımı için  ödemiş olduğu kombi bakım fiyatının karşılığını almış oluyor. Kombi bakımı, yetkili ve MYK belgeli personelimiz tarafından profesyonel olarak yapılır.

 

 Kombi Bakımda Yapılan İşlemler:

 • Kombinin su sızdırmazlığı kontrol edilir.
 • Kombiye ait olan brülör ve yanma kontrolü yapılır.
 • Birinci ısı eşanjör kontrolü yapılır.
 • Kombinin elektronik aksamı kontrol edilir.
 • Kalorifer su hattında bulunan pislik tutucu temizlenir.
 • Filtre temizliği yerine getirilir.
 • Su basınç ayarlarının kontrolü yapılır.
 • Fan kontrolü yapılır,
 • Kombinin tamamı kirlilik yönünden kontrol edilir.
 • Kombi çalıştırılarak test edilir ve teslim edilir.

Akdere Kombi Tamir Servisi

Akdere kombi tamir servisi, Akdere Uzman Kombi Servisimizde, arızalanan kombi için uygun fiyat ile garantili çözümler üretilir ve Kombinin yapmış olduğu arızaya uygun olarak adımlar atılır ve gereksiz parça değişimi asla yapılmaz. Kombilerdeki arızalar yerinde giderilebilecek durumdaysa eğer; parçalar değiştirilince yada sadece temizlenmesi ile düzelebilecek durumlardaysa, kolaylıkla çözüme gidilir. Akdere kombi tamir servisimizden; herhangi bir sebepten arızalanmış olan kombide çalışmama, ses çıkarma veya su sızdırma vs. gibi durumlarda 1 yıl işçilik ve parça garantili servis hizmeti alabilirsiniz. Firmamız Akdere Uzman Kombi Servisim, elemanları MYK belgeli, profesyoneldir. Kombi tamiri esnasından değişen tüm yedek kombi parçaları orijinal ve her zaman üst düzey kalitededir ve yeni bir kombi almaktansa, sizleri büyük masraftan kurtararak kaliteli düzenleme fırsatları sunmaktadır. Kombi tamiri esnasında orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Kombi tamir işlemlerine 1 yıl parça ve servis garantisi vermekteyiz. Kombi arızası kolay çözümlenebilecek bir kombi tamiri ise, çoğunlukla ekonomik ve uygun fiyatlı çözüm sunmaktayız.

 

Akdere Petek Temizleme

Akdere petek temizleme, petek temizliği petek temizleme makinesi ve petek temizleme kimyasalı ile uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Petek temizliğini sadece banyoda bulunan havlupan veya radyatör sökülerek petek temizleme cihazının buraya bağlanması ile yapılır. Başka bir petek sökme işlemi yapılmaz, petek temizleme işlemi sadece banyodaki tesisat bağlantısından gerçekleşeceğinden banyo dışında evinizde başka hiçbir yer kirlenmeyecektir. Petek temizleme süresi evinizde bulunan petek sayısına ve peteklerin kirlilik durumuna göre değişmektedir. Profesyonel bir petek temizliği 2 ile 3 saat arasında sürmektedir.

 

Petek Temizliğinin Faydaları

Petek temizliği yakıt tasarrufunun yanı sıra tesisatın ömrünü uzar ve her yıl pahalı onarım masraflarından kurtulmanıza fayda sağlar. Petek temizliği ile ortalama %30 daha fazla ısınırsınız. Kombiden daha iyi verim alabilmek için peteklerin ortama 3 yılda bir temizlenmesi gerekir.

 

Akdere Kombi Kart Tamiri

Akdere kombi kartı tamiri aynı gün çözüm anlayışı ile kombi kart arızalarına hızlı tamir imkânı sunuyoruz. Kombi kartı tamirinde uygun ve ekonomik fiyatlı tamir hizmeti sunuyoruz. Tüm kombi kartı tamir işlemlerimiz 1 yıl garantilidir.

Akdere Kombi Servisi Akdere kombi bakımı Akdere baymak kombi servisi Akdere buderus kombi servisi Akdere alarko kombi servisi Akdere vaillant kombi servisi Akdere bosch kombi servisi Akdere demirdöküm kombi servisi Akdere airfel kombi servisi Akdere ariston kombi servisi Akdere viesmann kombi Akdere ferroli kombi servisi Akdere Uzman Kombi Servisi Akdere beko kombi servisi Akdere eca kombi servisi Akdere immergas kombi servisi Akdere arçelik kombi servisi Akdere beretta kombi servisi Akdere süsler, Akdere protherm kombi servisi Bahçeli evler kombi servisi Akdere altus kombi servisi Akdere auer kombi servisi

Akdere kombi servisi, Akdere kombi tamir servisi, Akdere kombi tamiri, Akdere kombi tamircisi, Akdere kombi bakımı, Akdere kombi petek temizleme, Akdere kombi radyatör temizliği, Akdere kombi tesisat temizleme, Akdere yetkili kombi servisi, Akdere kombi tamiri Akdere kombi arıza bakım onarım, Akdere kombi montajı

Akdere Vaillant Kombi Servisi, Akdere Buderus Kombi Servisi, Akdere Alarko Kombi Servisi, Akdere baymak kombi servisi, Akdere airfel kombi servisi, , Akdere altus kombi servisi, Akdere arçelik kombi servisi, Akdere Ariston Kombi Servisi, Akdere auer kombi servisi, Akdere beko kombi servisi, Akdere beretta kombi servisi, Akdere bosch kombi servisi, Akdere Demirdöküm kombi Servisi, Akdere eca kombi servisi, Akdere Ferroli Kombi Servisi, Akdere immergas kombi servisi, Akdere kombi arıza bakım onarım, Akdere Kombi Bakımı, Akdere kombi montaj, Akdere Kombi Servisi, Akdere kombi tamiri, Akdere Protherm Kombi Servisi, Akdere Süsler Kombi Servisi, Akdere viesmann kombi servisi

Akdere Kombi Servisi ile kombi tamiri, kombi bakımı, kombi montajı, petek temizleme, kart tamiri gibi sorunlara Akdere geneli garantili çözüm sunuyoruz.

Akdere kombi servisi Ankara, servisimizde kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kart tamiri, petek temizleme, Kombi servisimizde tüm hizmetlerimiz kaliteli ve garantilidir. Akdere kombi servisi, Akdere kombi bakımı, Akdere kombi tamiri, Akdere kombi ustası, Akdere kombi tamircisi, Akdere kombi montajı, Akdere petek temizleme, Akdere petek temizliği, Akdere kombi bakımı, projeli kombi montajı, garantili hizmet sunan kombi servis firmaları. Akdere kombi kart tamiri, kombi ana kart tamir ücretleri, Akdere kombi kart tamiri uygun fiyat ile yapılmaktadır.

Akdere Baymak Kombi Servisi, Akdere Vaillant Kombi Servisi, Akdere Viessmann Kombi Servisi, Akdere Buderus Kombi Servisi, Akdere Demirdöküm Kombi Servisi, Akdere Ferroli Kombi Servisi, Akdere Alarko Kombi Servisi, Akdere Airfel Kombi Servisi, Akdere As Royal Kombi Servisi, Akdere Beko Kombi Servisi, Akdere Bosch Kombi Servisi, Akdere ECA Kombi Servisi, Akdere Protherm Kombi Servisi, Akdere Auer Kombi Servisi, Akdere Termoteknik Kombi Servisi, Akdere Daikin Kombi Servisi, Akdere Ariston Kombi Servisi

Akdere Kombi Servisi, Kalite ve Güvenin Adresi…

Call Now ButtonHEMEN ARA