Şentepe Kombi Servisi

 

Şentepe Kombi Servisi olarak kombi bakımı, kombi tamiri, kombi servisi, petek temizleme, kombi kart tamiri ve kombi montajına aynı gün servis hizmeti sunuyoruz. Şentepe Kombi Servisi olarak Şentepe semtinin tamamına kombi servisi hizmetimiz vardır.

 

Şentepe Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kartı tamiri, petek temizleme ve kombi montajı işlemlerine aynı gün çözüm sunuyoruz.

Şentepe Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kartı tamiri, petek temizleme ve kombi montajı işlemlerine aynı gün çözüm sunuyoruz.

 

Şentepe Uzman Kombi Servisi Ankara olarak hizmet alanımızdaki tüm marka ve modelde kombi sorunu yaşayan müşterilerimiz bize ulaşarak her konuda yardım ve servis talebinde bulunabilirler. Özellikle müşterilerimizin gözünden kaçan ve kendilerinin çözebileceği basit kombi sorunları uzman personelimizin yönlendirmesi ile ücret ödemeden kendinizde çözebilirsiniz. Amacımız müşteri merkezli hizmet anlayışıyla, sizlere %100 memnuniyeti sunmaktır. Şentepe Uzman Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin beklediği hizmeti sunabilmek için kaliteli hizmet anlayışımızdan asla taviz vermiyoruz.

Şentepe Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kartı tamiri, petek temizleme ve kombi montajı işlemlerine aynı gün çözüm sunuyoruz.

Şentepe merkez tüm mahallelerine kombi servisi hizmetimiz bulunmaktadır. Tüm marka ve model kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kart tamiri, kombi montajı, petek/radyatör temizliği ve montajı uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Şentepe Kombi Servisi

 • Orijinal Yedek Parça,
 • 1 Yıl Parça Garantisi,
 • 1 Yıl Servis ve İşçilik Garantisi,
 • MYK Belgeli Uzman Personel,
 • Aynı Gün Arıza Çözümü,
 • Aynı Gün İçerisinde Servis,
 • Kombi Bakımı
 • Kombi Tamiri
 • Kombi Kartı Tamiri
 • Petek/Radyatör/Tesisat Temizleme
 • Makine Mühendisi Uzman Personel
 • Şentepe Full Kombi Servisi,

Şentepe kombi servisi Ankara, servisimizde, her marka ve model kombi arızalarına aynı gün içinde servis hizmeti sunmaktayız. Bize, her türlü soru ve görüşleriniz için 7/24 ulaşabilirsiniz.

Şentepe Uzman Full Kombi Servisi ile tüm sorunlara tek merkezden aynı gün kalıcı, kaliteli ve garantili gözüm. Kombi tamir işlemlerinde değişimi yapılan tüm kombi yedek parçaları 1 yıl garantilidir.

Şentepe Kombi Bakımı

Şentepe bölgesinde ikamet eden müşterilerimize, kombi bakımı ile kombi bakımını tamda yapılması gerektiği gibi, hiç bir detayı atlamadan titizlikle yapıyoruz. Böylece siz değerli müşterilerimizde kombi bakımı için  ödemiş olduğu kombi bakım fiyatının karşılığını almış oluyor. Kombi bakımı, yetkili ve MYK belgeli personelimiz tarafından profesyonel olarak yapılır.

 

Kombi Bakımda Yapılan İşlemler:

 • Kombinin su sızdırmazlığı kontrol edilir.
 • Kombiye ait olan brülör ve yanma kontrolü yapılır.
 • Birinci ısı eşanjör kontrolü yapılır.
 • Kombinin elektronik aksamı kontrol edilir.
 • Kalorifer su hattında bulunan pislik tutucu temizlenir.
 • Filtre temizliği yerine getirilir.
 • Su basınç ayarlarının kontrolü yapılır.
 • Fan kontrolü yapılır,
 • Kombinin tamamı kirlilik yönünden kontrol edilir.
 • Kombi çalıştırılarak test edilir ve teslim edilir.

Şentepe Kombi Tamir Servisi

Şentepe kombi tamir servisi, Şentepe Uzman Kombi Servisimizde, arızalanan kombi için uygun fiyat ile garantili çözümler üretilir ve Kombinin yapmış olduğu arızaya uygun olarak adımlar atılır ve gereksiz parça değişimi asla yapılmaz. Kombilerdeki arızalar yerinde giderilebilecek durumdaysa eğer; parçalar değiştirilince yada sadece temizlenmesi ile düzelebilecek durumlardaysa, kolaylıkla çözüme gidilir. Şentepe kombi tamir servisimizden; herhangi bir sebepten arızalanmış olan kombide çalışmama, ses çıkarma veya su sızdırma vs. gibi durumlarda 1 yıl işçilik ve parça garantili servis hizmeti alabilirsiniz. Firmamız Şentepe Uzman Kombi Servisim, elemanları MYK belgeli, profesyoneldir. Kombi tamiri esnasından değişen tüm yedek kombi parçaları orijinal ve her zaman üst düzey kalitededir ve yeni bir kombi almaktansa, sizleri büyük masraftan kurtararak kaliteli düzenleme fırsatları sunmaktadır. Kombi tamiri esnasında orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Kombi tamir işlemlerine 1 yıl parça ve servis garantisi vermekteyiz. Kombi arızası kolay çözümlenebilecek bir kombi tamiri ise, çoğunlukla ekonomik ve uygun fiyatlı çözüm sunmaktayız.

Şentepe Petek Temizleme

Şentepe petek temizleme, petek temizliği petek temizleme makinesi ve petek temizleme kimyasalı ile uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Petek temizliğini sadece banyoda bulunan havlupan veya radyatör sökülerek petek temizleme cihazının buraya bağlanması ile yapılır. Başka bir petek sökme işlemi yapılmaz, petek temizleme işlemi sadece banyodaki tesisat bağlantısından gerçekleşeceğinden banyo dışında evinizde başka hiçbir yer kirlenmeyecektir. Petek temizleme süresi evinizde bulunan petek sayısına ve peteklerin kirlilik durumuna göre değişmektedir. Profesyonel bir petek temizliği 2 ile 3 saat arasında sürmektedir.

Petek Temizliğinin Faydaları

Petek temizliği yakıt tasarrufunun yanı sıra tesisatın ömrünü uzar ve her yıl pahalı onarım masraflarından kurtulmanıza fayda sağlar. Petek temizliği ile ortalama %30 daha fazla ısınırsınız. Kombiden daha iyi verim alabilmek için peteklerin ortama 3 yılda bir temizlenmesi gerekir.

Şentepe Kombi Kart Tamiri

Şentepe kombi kartı tamiri aynı gün çözüm anlayışı ile kombi kart arızalarına hızlı tamir imkânı sunuyoruz. Kombi kartı tamirinde uygun ve ekonomik fiyatlı tamir hizmeti sunuyoruz. Tüm kombi kartı tamir işlemlerimiz 1 yıl garantilidir.

Şentepe Kombi Servisi Şentepe kombi bakımı Şentepe baymak kombi servisi Şentepe buderus kombi servisi Şentepe alarko kombi servisi Şentepe vaillant kombi servisi Şentepe bosch kombi servisi Şentepe demirdöküm kombi servisi Şentepe airfel kombi servisi Şentepe ariston kombi servisi Şentepe viesmann kombi Şentepe ferroli kombi servisi Şentepe Uzman Kombi Servisi Şentepe beko kombi servisi Şentepe eca kombi servisi Şentepe immergas kombi servisi Şentepe arçelik kombi servisi Şentepe beretta kombi servisi Şentepe süsler, Şentepe protherm kombi servisi Bahçeli evler kombi servisi Şentepe altus kombi servisi Şentepe auer kombi servisi

Şentepe kombi servisi Ankara, Şentepe kombi tamir servisi, Şentepe kombi tamiri, Şentepe kombi tamircisi, Şentepe kombi bakımı, Şentepe kombi petek temizleme, Şentepe kombi radyatör temizliği, Şentepe kombi tesisat temizleme, Şentepe yetkili kombi servisi, Şentepe kombi tamiri Şentepe kombi arıza bakım onarım, Şentepe kombi montajı

Şentepe Vaillant Kombi Servisi, Şentepe Buderus Kombi Servisi, Şentepe Alarko Kombi Servisi, Şentepe baymak kombi servisi, Şentepe airfel kombi servisi, Şentepe altus kombi servisi, Şentepe arçelik kombi servisi, Şentepe Ariston Kombi Servisi, Şentepe auer kombi servisi, Şentepe beko kombi servisi, Şentepe beretta kombi servisi, Şentepe bosch kombi servisi, Şentepe Demirdöküm kombi Servisi, Şentepe eca kombi servisi, Şentepe Ferroli Kombi Servisi, Şentepe immergas kombi servisi, Şentepe kombi arıza bakım onarım, Şentepe Kombi Bakımı, Şentepe kombi montaj, Şentepe Kombi Servisi, Şentepe kombi tamiri, Şentepe Protherm Kombi Servisi, Şentepe Süsler Kombi Servisi, Şentepe viesmann kombi servisi

Şentepe Kombi Servisi ile kombi tamiri, kombi bakımı, kombi montajı, petek temizleme, kart tamiri gibi sorunlara Şentepe geneli garantili çözüm sunuyoruz.

Şentepe kombi servisi Ankara, servisimizde kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kart tamiri, petek temizleme, Kombi servisimizde tüm hizmetlerimiz kaliteli ve garantilidir. Şentepe kombi servisi, Şentepe kombi bakımı, Şentepe kombi tamiri, Şentepe kombi ustası, Şentepe kombi tamircisi, Şentepe kombi montajı, Şentepe petek temizleme, Şentepe petek temizliği, Şentepe kombi bakımı, projeli kombi montajı, garantili hizmet sunan kombi servis firmaları. Şentepe kombi kart tamiri, kombi ana kart tamir ücretleri, Şentepe kombi kart tamiri uygun fiyat ile yapılmaktadır.

Şentepe Baymak Kombi Servisi, Şentepe Vaillant Kombi Servisi, Şentepe Viessmann Kombi Servisi, Şentepe Buderus Kombi Servisi, Şentepe Demirdöküm Kombi Servisi, Şentepe Ferroli Kombi Servisi, Şentepe Alarko Kombi Servisi, Şentepe Airfel Kombi Servisi, Şentepe As Royal Kombi Servisi, Şentepe Beko Kombi Servisi, Şentepe Bosch Kombi Servisi, Şentepe ECA Kombi Servisi, Şentepe Protherm Kombi Servisi, Şentepe Auer Kombi Servisi, Şentepe Termoteknik Kombi Servisi, Şentepe Daikin Kombi Servisi, Şentepe Ariston Kombi Servisi

Şentepe Kombi Servisi, Kalite ve Güvenin Adresi…

Call Now ButtonHEMEN ARA