Ankara İkinci El Kombi Alım ve Satış

Ankara geneli ikinci el kombi alış ve satışı yapıyoruz. Firmamız kullanmadığınız eski veya hurda kombilerinizi değerinde alıyor ve geri dönüşüme katkıda bulunuyor. Elinizde bulunan hurda ve eski kombileri firmamızı arayarak satabilirsiniz. Firmamız demonte edilmemiş haldeki kombileri adresinize gelerek söküyor ve değerinde fiyatlandırıyor.

İkinci El Kombi Satışı

Kombinizde meydana gelen arızanın tamir ücreti yüksek veya eski kombiniz artık kullanılamayacak kadar eski ise ikinci el kombi alabilirsiniz. Kombilerimiz uygun montaj ücreti ile adresinize garantili olarak takılıyor. Takılan kombiler öncesinde atölyede test ediliyor ve gaz, su, elektrik kaçak kontrolleri yapılıyor. Kombiler takıldıktan sonra garanti süresi içinde meydana gelebilecek arızalara karşı korunuyor.

Ankara İkinci El Kombi Alanlar

Ankara geneli tüm ilçelerde kombi alım satımı yapıyoruz. Ana eşanjörü arızalı, su kaçıran, elektronik kartı yanmış veya diğer arızaları olan hurda kombilerinizi alıyoruz. Kullanmadığınız fakat çalışır durumdaki kombilerinizi de değerinde alıyoruz. Dilerseniz kombinizin sökme işlemini de yapıyoruz ve kombileri adresinize gelerek teslim alabiliyoruz.

Ankara Satılık İkinci El Kombi

Elimizde bulunan ikinci el revizyonlu kombileri Ankara’nın tüm ilçelerine montaj hizmeti ile beraber siz tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Kombilerimiz atölye şartlarında test edildikten sonra satışa sunuluyor. Kombilerimizin tamamı garantili olarak satılmaktadır.

Hermetik İkinci El Kombi

Hermetik kombi yanma için gerekli temiz havanın baca vasıtası ile açık hava ortamdan alındığı ve atık gazların aynı baca vasıtası ile dış ortama atıldığı kombilerdir. Bu kombi çeşidi eski tip bacalı kombiler gibi zehirlenme riski barındırmıyor. Güvenilir kombiler olan hermetik kombiler hemen hemen her evde bulunmaktadır. Firmamız garantili revizyonlu hermetik kombileri Ankara’nın tüm ilçelerine satıyor. Uygun fiyatlı ikinci el kombi arayan tüm müşterilerimize satmış olduğumuz kombiler kaçak ve arıza testlerinden başarıyla geçmiş kombilerdir.

Share

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHEMEN ARA